2777
2789
عنوان

همسر سابق همسرم زنگ زد من مثل زنای سلیطه فوشش دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 5729 بازدید | 103 پست

نگار جان

دوست نداشتم اینطور بیان کنم این موضوع رو برات 

ولی این یه حقیقته 

که هیچ وقت پای این زن از زندگیتون قطع نخواهد شد!

همیشه هم ممکنه مثل الان فیلش یاد هندستون کنه شاید وقتی که تو کنار سروش نیستی بهش زنگ بزنه یا اصلا حضوری ببینتش و میدونی که سروشم توان مقابله رو نداره که بقول تو بنشونش سرجاش و درضمن اینم در نظر بگیر که پس فردا دخترشون نوجوان شد پدر و مادر سروش پیرتر میشن و دیگه از پس نگه داریش برنمیان و قطعا سروش اوت موقع دخترشو به شرط تو ترجیح خواهد داد و اون موقع کل زندگیت عوض میشه و مجبور هستی در اون شرایط به قول معروف بسوزی و بسازی....   همهههه اینا رو در نظر بگیر عزیزم  :)

همچنین برای من خیلی عجیب بود که سروش خیلییی راحت میتونست موقع حرف زدن با اون خانم و بازگویی زندگی مشترک قبلیشون فقط و فقط با یک دکمه تماس رو قطع کنه و بلاکش کنه و تماااام!!!

چرا در صورتی که به تو قول جدی داده بود و قرار محکم گذاشته بود بعد از اون همه کات و جدایی و اینا بازم تونست درست جلوی تو با اون زن صحبت کنه ....اینا واقعیتش برای من قابل هضم نیست و خودم اگر در اون شرایط بودم دیگه نمیتونستم با توجه به این رفتار به طرفم اعتماد کنم ....

من جزو کسایی بودم که موقع کاتتون موافق فرصت دوباره به آقا سروش بودم و حتی بهت گفتمم 

اما واقعیتش هر رابطه ای یه تاریخ انقضا داره !!

رابطه شما از اونایی نیست که بشه به عنوان رابطه همیشگی روش حساب کرد .... ادامش فقط پشیمونیه!!!

اینا نظر من بود عزیزم متاسفم اگر ناراحت شده باشی واقعا تک تک جملاتم از روی نگرانی و ترسی بود که واقعا از شنیدن این حال بدت بهم دست میده و اصلا دوست ندارم به زندگی و آینده ت سطحی نگاه کنی و همه چی رو فقط تو حسی که به سروش داری ببینی :)

چون تجربه رابطه با حضور نفر سوم رو داشتم در این باب تجربه کافی دارم و متوجه ام که چه آدمی میتونه آدم امن و دائمی باشه ...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من جای تو بودم حتما میرفتم در خونشون و به شوهرش بعدم به پدر و مادر و برادرش اطلاع میدادم و آبروریزی میکردم تا دیگه نتونه زنگ بزنه

بعدش اگه بازم زنگ زد و باز شوهرت جواب داد بدون وضع همینطور میمونه چون آدمی که از آبروی خودش نترسه دیگه از چی میخواد بترسه؟

2802

بچه ها این اظهار نظر ها بدور از انصافه. قطعا هر کس خوبی ها و بدیهایی داره. نامزد ایشون هم در کنار خوبی هایی که داره این مسله تو زندگیش هست و البته خودش هم مدیریتش ضعیفه که با خانوم همکلام شده اما استارتر شما خوبیهاش رو کنار بدیها بچین و ببین کدوم می چربه. در ضمن به حرف من و سایر کاربرا توجه نکن ببین خانوما یی که با شرایط شما ازدواج کردن از تجربیاتشون چی می گن با چند نفرشون صحبت کن. بر اساس صحبت اونا برنامه ریزی و مدیریت کن. 

ببین یه چیزی بهت بگم با توجه به قصدی که زنه داره و سروشم اینو میدونه و  قول و قراری که با تو گذاشته بود در این مورد

سروش باید همون اول که صداشو شناخت میگفت بهتون گفتم اگه موردی هست با مادرم در تماس باشین و قطع میکرد و این شمارش هم بلاک میکرد

نه که تازه با وجود اینکه تو کنارشی پاشه بره اتاق دیگه حرف بزنه ! 

فک کن تو نباشی رفتارش چجوریه دیگه

خیلی عجیبه که متوجه نمیشی رفتار سروش نرمال و درست نیست. 

خوبه من عکساتونو دیدم و واقعا سروش چهره ی خوبی هم نداره و تو هزار برابر سری ازش

اینم از رفتارش که بعد اون قطع ارتباط تو و ترسی که الان ازت داره داره اینجوری رفتار میکنه وای بحال بعد ازدواج که خیالش ازت راحت میشه ، واقعا داری دستی دستی خودتو با این ادم بدبخت میکنی

تو که حرف گوش نمیدی حداقل ۲ تا کارو بکن 

یک اینکه تا جایی که میتونی دیر عقد کن

دو اینکه اگه عقد کردی حتما حق طلاق  و اینکه بچش واسه زندگی نیاد پیش شما رو محضری کن

ببین یه چیزی بهت بگم با توجه به قصدی که زنه داره و سروشم اینو میدونه و  قول و قراری که با تو گذاشته بود در این مورد

سروش باید همون اول که صداشو شناخت میگفت بهتون گفتم اگه موردی هست با مادرم در تماس باشین و قطع میکرد و این شمارش هم بلاک میکرد

نه که تازه با وجود اینکه تو کنارشی پاشه بره اتاق دیگه حرف بزنه ! 

فک کن تو نباشی رفتارش چجوریه دیگه

خیلی عجیبه که متوجه نمیشی رفتار سروش نرمال و درست نیست. 

خوبه من عکساتونو دیدم و واقعا سروش چهره ی خوبی هم نداره و تو هزار برابر سری ازش

اینم از رفتارش که بعد اون قطع ارتباط تو و ترسی که الان ازت داره داره اینجوری رفتار میکنه وای بحال بعد ازدواج که خیالش ازت راحت میشه ، واقعا داری دستی دستی خودتو با این ادم بدبخت میکنی

تو که حرف گوش نمیدی حداقل ۲ تا کارو بکن 

یک اینکه تا جایی که میتونی دیر عقد کن

دو اینکه اگه عقد کردی حتما حق طلاق  و اینکه بچش واسه زندگی نیاد پیش شما رو محضری کن

یه چیز دیگه هم بهت بگم این رابطه واقعا به نفع هیچکدومتون نیست

ازونور اگه دخترش با تو زندگی کنه زندگی تو جهنم میشه

ازونور اگه بخاطر وجود تو ، تو خونه ی باباش نباشه واسه همیشه از تو متنفر میشه و به چشم یه زن بابای بدجنس که پدرشو ازش جدا کرده میبینتت 

که اونم حق داره، بلخره باباش اونو به دنیا اورده و وظیفشه حمایتش کنه ولی بخاطر دل خودش بچشو میذاره پیش یه پیر زن و پیر مرد و بچشو از خودش جدا میکنه که اینم مشکلات روحی بزرگی رو واسه اون بچه به وجود میاره

و مقصر همه ی این داستانا سروشه که خودخواهانه هم زندگی تورو اینجوری بهم ریخته هم دخترشو.

اون مادر بیشرفشم همینطور که فقط با سروش این بچه رو ب این دنیا اوردن بعد سپردنش به امون خدا

و این وسط  همه ی فشار ها و اذیت شدنا گردنه تو و دخترشه که گناهی ندارین

بازم بنظرم گناه تو اینه که با تصمیم اشتباهت تو این رابطه موندی

ولی طفلی دخترش  بدون هیچ گناهی قربانی دوتا پدر و مادر خودخواه شده.

حق تو خیلی کمتره ازون دختر و مادرشزن مردی شدی که قبلا زندگی دیگه ای داشته با یه زن دیگهو مطمئن باش ز ...

وا الان این چ حرفیه ته دل بیچاره رو چرا خالی میکنید یعنی چی حقش کمتره؟؟با بچش من کاری نداری ولی حقش از زن اولیه بیشتر هست که کمتر نیس مگه دوس دخترشه که حقی نداشته باشه

واقعا میخاستم برم ازش شکایت کنم بار اول نیس با حرفاش اذیتم میکنه حداقل زهر چشمی ازش میگرفتم اون شوهر ...

اگه فعلا نامزدین تورو خدا جدا نشو ب حال من نیفت تاپیک اخرمو ببین 

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

نسخه طلاق برای کسی نمیپیچم،ولی وقتی مشاورتم گفته جدایی،جدا شو،تا فردا توام مثل اون خانم با یه بچه جدا نشی،فردی که حتی قدرت مدیریت زندکیش نداره که اتقدر گذشتش رو آیندش موثر نباشه،جدایی بهتره

مردی که بچه داشته باشه یعنی نصف وجودش توی زندگی قبلیش جا مونده ، پس نباید توقع یه مرد کامل و ۶ دانگو داشته باشی ، 

درضمن اگه بری شکایت بازم خودت آدم بَده میشی چون اون خانم میتونه ادعا کنه که شما مانع مهر پدری به فرزندش میشی و میخوای با شکایت بازی الکی شلوغش کنی

بارها بحث داشتیم چن ماه قهر بودیم حتیاونم از صب تماس میگیره فکت میاره ک من چیکار کنم؟؟؟ی حالت استیصا ...

ببخشید چرا راضی شدی ب این ازدواج؟ براب نانزدت اولویت اولش بچشه اولویت دوم روان بچه ک مادر بچه میشه

شما هم اولویت اخر هستی

پولداره ک قبولش کردی؟

خدایا کمک مردمان کشورم کن.