2777
2789
عنوان

بچمو از دست دادم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4071 بازدید | 134 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خوب چرا انجام نمی‌دنخودمون بخواهیم چی انجام میشهمن یک بچه دیگه می‌خوامولی با این چیزها ترسیدم

خودت بخوای فک کنم انجام بدن واست عزیزم

👈🏻https://daigo.ir/secret/7373063178👉🏻 با من حرف بزن  
2802
یه دختر ۴ساله دارم که تا دوهفته بعد زایمانم میگفت چرا اجی نمیاد خونه😭 از چه نظر سختتره لااقل بچه به ...

از نظر جسمی سختتره چون تو زایمان بدن دیگه امادس ولیتو سقط هنوز زوده برای بدن

کاربری هشتم. نی نی یار یواش‌تر بترکوون🤕🥴 مرسی اَه😏

عزیزم بهت تسلیت میگم 

غم آخرت باشه 😭😢

منم  ۲۱هفته هستم خیلی ترسیدیم 

تو سنوی آنومالی اکو  قلب انجام  میدن؟

یا بدم مخصوص انجام بدم 

من خیلی میترسم 

همیشه  از بیماری های مثل اوتیسم یا هرچیزی که روان رو تحت تاثیر بزاره  میترسم 

الان اینم اضافه شد😔

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

خیلی متاسفم عزیزم هم دردیم😭

منم 5 روزه که بچه 10 روزمو از دست دادم واقعااااااا خییییلی سخته... بچه منم خیلی بچه نرمالی بود بد 8 روز یهو حالش بد شد بردم بیمارستان اکو انجام دادن فهمیدم مشکل قلبی داره 😭😭😭ینی تو سونو اصلا نشون نداده بود ک قلب بچم انقدر مشکل داره.... جیگرم اتیش گرفته خییییلی سخته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت در تلاش شبیه بودن به کسی نباش! دنیا با تفاوت‌ها قشنگ تره[:🧠️
خب میخوام بدونم پس چطوری دکترا دیگه میفرستن اکو قلب وقتی نشه هیچکاری کرد؟

میدونم چقدر سخته بعد ۹ ماه اذیت و انتظار، خدا بهت آرامش بده.

ببین عزیزم برای انجام اکوی قلب جنین  یک پروتکلی وجود داره،مثلا شما در تمام حاملگی های بعدیت بخاطر این سابقه قبلی ،باید اکوی قلب جنین توی ۱۸ هفته انجام بدی، یا مثلا مادرهای دیابتی، مادرهایی که سونوگرافی آنومالی مشکوک به مشکل قلبی باشن...ولی برای یک حاملگی نرمال اکو درخواست نمیشه.

خب میخوام بدونم پس چطوری دکترا دیگه میفرستن اکو قلب وقتی نشه هیچکاری کرد؟

دکتر درست میگه دستور سقط نمیدن اما چون از قبل خبردارن امادگی دارن و فورا بعداز زایمان بچه رو منتقل میکنن nicu .منم بچه اولم اینطور شد اکوقلب نداده بودم و خبر نداشتیم. روز زایمان دکتر از رنگ کبود بچه فهمید مشکل داره سربع بردن مراقبت های ویژه و بعد اعزام به تهران. و بعد عمل شد.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دختر انقد خوشگل و تپل بود😭😭😭

عزیزم خداصبرت بده. انشاالله بعداز اینکه خوب شدی دوباره باردارمیشی یه نی نی سالم. توی اون دوروز علامتی نداشت که بفهمن؟ مثلا موقع گریه کردن خیلی کبود بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بهت تسلیت میگم غم آخرت باشه 😭😢منم ۲۱هفته هستم خیلی ترسیدیم تو سنوی آنومالی اکو قلب انجام ...

اره یه چیز جداست

بیماری هایی مثل اوتیسم هیچ راه پیشگیری ندارن متاسفانه 

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2801