2777
2789
تو از کجا میدونی من اشتباه کردم قربونت برم 😁حتما اونقد خوشبخت هستم ک هفت سال تونستم کنارش باشم با ع ...

انشالله ک همیشه خوشبخت باشی پستمو بد خوندی من دلم برا اون خانوم سوخت ک اون حرفو زدم گفتم اگ خواستگار دیگ داشتی و ازدواجتم سنتی بوده و شرایطم میدونستی نباید ازدواج میکردی ولی اگ عاشق هم شدید قضیه فرق میکنه اونجایی ک گفتی بچتو بود میکنه عمیقا دلم سوخت براش 

کاربری دست دو نفر👧
انشالله ک همیشه خوشبخت باشی پستمو بد خوندی من دلم برا اون خانوم سوخت ک اون حرفو زدم گفتم اگ خواستگار ...

ازدواجم سنتی بود ولی از جریان خانوم با خبر نبودم  و اینکه بعد متوجه شدم وگرنه ادمی نیستم نامردی کنم در حق هم جنسم  بعد چن بار رفت اومد ونگاه کردنش و پرس وجو از زندگیم و شوهرم متوجه شدم  ک دوسش داشته ....الانم 😐دوباره میخاد جدا شه کلا دم دمی مزاجه ب شوهراش میگ فلانی رو میخاستم  برا همین هربار کارش ب طلاق کشیده میشه   .....

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ازدواجم سنتی بود ولی از جریان خانوم با خبر نبودم و اینکه بعد متوجه شدم وگرنه ادمی نیستم نامردی کنم ...

انشالله خوشبخت بشی من کامل برعکس فکر میکردم تقصیر شما نیست و انشالله سر به راه بشه هم زندگی شما رو بخطر میندازه هم خودشو داره بدبخت میکنه سوره ای نذری چیزی بردار مهر همسرت از دلش بیفته ول کنه 

کاربری دست دو نفر👧
انشالله خوشبخت بشی من کامل برعکس فکر میکردم تقصیر شما نیست و انشالله سر به راه بشه هم زندگی شما رو ب ...

ممنونم گلم 💞✨️🙏

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜

ینی دختره با شوهر شما ازدواج نکرد؟ رفت با پسر عمش؟ 

خب هرکی یه تصمیمی داره... 

شمام یه تصمیمی گرفتید اونم همین طور

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.

لطفاً اگر تو دلت چیزی هست تو ظاهر نشان نده. ولی کن. طایفه همسر من کلی از این خواستگاری و نامزدی بهم خورده داشتن ولی الان کسی به کسی کاری ندارم و هر کس عاشقانه با همسرش زندگی می‌کنه. حساس نشو آسیب میبینی

همسرم شغلش یجوری عه اونشب رفته بودن جلو در این دختره با دوستشاومد پیشم میگفت دوستم گفته من از زنم شا ...

شخصیت ادما به قیافه شون نیس الان دیگه مخصوصا همه با عمل خوشکل شدن هیج کی طبیعی نیس .تو خوشگلی که الان همسر شوهرتی و ناموسش شدی اون فقط براش در حد دوست بوده

ماه هم تنهاست با اینکه ستاره های زیادی کنارشن🌿
این خیره نگاهش کرد تو عروسی من حالم بد شده

عزیزم بذار آنقدر نگاه کنه تا پاره بشه

چیکار داری یه داستانی بوده تموم شده رفته غصه خوردنش برای شما مونده؟

هر چی داریم از خداااااااست بعد پدر و مادر بعد عشق پسری که همسرمونه و لا غیر
2801