2777
2789
نمیدونم تو عروسی ماهم که بود چند باری وقتی برمیگشتم سمت همسرم نگاش می‌کرد یا من حساس شده بودم

این نگاه کردنا عادیه.

برا منم نسبت به شوهرم اتفاق افتاده.

توی عروسیمون دختره چنان پیش شوهرم قر میداد که بیا و ببین.

ولی اصلااااا برام مهم نبود

شادی روح مامان و بابام و همه رفتگان،یه صلوات بفرست.خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

فک کنم اسی از شوهرش مطمعن نیس ک حالش بده وگرنه زنای زیادی هستن ک شوهرشون قبل کسی رو میخاسته الانم نز ...

دقیقا همینه ، شوهرش میدونست ممکنه بعد ازدواج این اتفاقا بیوفته . ازدواج نمیکرد خب 

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 

به همسرت اعتماد داشته باش ذهنتو بااین افکار خراب نکن.. سعی کن اونقدر خوب باشی که جای فکر برای هیچکس نمونه. مهم الان و زندگی و تعهد که بشما داره اونم گذشته بوده. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
مهم اینه الان شوهر توست.میدونم شرایط خوبی نیست ولی فکرهای منفی نکن به خودت اعتماد بنفس بده.شوهر منم ...

اخه من تو عروسیمون چند باری که دختره می‌رقصید دقت کردم همسرم خیره شده بود بهش 

به همسرت اعتماد داشته باش ذهنتو بااین افکار خراب نکن.. سعی کن اونقدر خوب باشی که جای فکر برای هیچکس ...

نمیدونم بخدا تعریف از خودم نمیکنم ولی با اینکه هرجا رفتم گفتن نازی قشنگی

ولی اصلا اعتماد بنفس ندارم

نمیدونم تو عروسی ماهم که بود چند باری وقتی برمیگشتم سمت همسرم نگاش می‌کرد یا من حساس شده بودم

😑اگ بدونی با رقبای عشقم چند دفعه عروسی و مهمونی  رفتم و مسافرت دیگ ب این چیزا فک نمیکنی راست حسینی اعتراف میکنم همشونم ازم خوشگلتر و قد بلندتر بودن 😉بخدا ککم هم نگزید بدون اعتماد بنفس باشی  شوهرتم میفهمه حساسی از حرصت شده  هی میندازش وسط بحثا ....هزاربار شوهرم گفت توروخدا حسودیت نمیشه  بخدا فقط خندیدم چون دلیلی برای حسادت ندیدم برگ برنده دست من بود 😃اونا باید حسادت میکردن 

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜

مقصرمادرهمسرته  نه شما همسرت شایدتوذهن ودلش اون خانم باشه اما خودش تلاش نکرده به خواسته دلش برسه نگاهشم شایدنگاه حسرته شما اصلابه روخودت نیارمخصوصاایشون متاهل شده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2801