2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

شوهرت متعهد باشه دخترو بیار بزار خونت ، خطا نمیکنه

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 
حالا چرا حالت بده ؟

همسرم شغلش یجوری عه اونشب رفته بودن جلو در این دختره با دوستش

اومد پیشم میگفت دوستم گفته من از زنم شانس نیاوردم 

این پسر عمم اومد دنبال زنش دوستم گقته مردم ببین توروخدا

تا من نگاش کردم گفت که دوستم گفته الان با زنش میرن سرکار ساندویچی دارن دوتایی میرن 

خیلی ناراحت شدم آخه این معلوم بود منظورش این بودکه دوستش گفته ببین چه خوشگله

شوهرت متعهد باشه دخترو بیار بزار خونت ، خطا نمیکنه

فک کنم اسی از شوهرش مطمعن نیس ک حالش بده وگرنه زنای زیادی هستن ک شوهرشون قبل کسی رو میخاسته الانم نزدیکشه 

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜

مهم اینه الان شوهر توست.

میدونم شرایط خوبی نیست ولی فکرهای منفی نکن به خودت اعتماد بنفس بده.

شوهر منم از فامیلهاش یکی رو میخواست بعداز ازدواجمونم همش میان میرن خونمون دخترم خوشگله ولی اصلا فکر منفی نمیکنم مهم الانه نه گذشته

شادی روح مامان و بابام و همه رفتگان،یه صلوات بفرست.خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲
2801