2777
2789
من توی سه سالگی شاهد خ و د ک شی مادرم بودمکه برادرم به من سپرد و رفت تو حیاط جلو چشم من خودشو آ ت ی ...

وای چقدر درد کشیدی و هنوز میکشی ...خودت یه پا اسطوره صبر شدی ...امیدوارم بیماریت زود خوب بشه .واقعا خیلی صبوری ...بچه هم داری؟

هر چقدر مشکل باشه سر راهت ، میسر زندگیت ناهموار باشه ، آدما باهات خو تا نکنند مهم نیست چون تو خدارو داری اینو همیشه بخودت بگو ، من شرایط تورو نمی‌دونم عزیزم ولی تو آدم بالغی هستی ک تا الان خود کشی نکردی لابد خیلی زخم ها خوردی و خیلی رنج ها کشیدی ولی خدا هست و همیشه کنارت بوده 🧡🧡

میخوای باهم صحبت کنیم!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اره یه عذاب خیلی بزرگ که هنوزم هست تو زندگیم

که هرکه جای من بود یا خودکشی میکرد یا خیابونی میشد یا به فساد کشیده میشد

منم یه وقتایی زیاد بهش فکر کردم 

اما خداروشکر دست به انجامش نزدم دست و پنجه نرم کردن و جنگیدن با مشکلاتو یاد گرفتم 

الان که آگاهیم بیشتر شده واقعا شرمنده ام که یروزی قصد خودکشی داشتم الان میدونم کسانی که خودکشی کردن چه عاقبتی در انتظارشون بوده 

تجربه اون خانومه که مسن بود خودکشی کرده بود خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤

وقتی میبینم کسایی که یه نقطه از مشکلات منو داشتن نتونستن در آینده زندگی خودشونو اداره کنن حتی نتونستن درس بخونن یا با مردهای زیادی بودن به قوی بودن خودم افتخار میکنم

من نمیتونم بگم مشکلاتی که دارم چیا هست خودتون بدترین هاشو تصور کنید🙂

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
وای چقدر درد کشیدی و هنوز میکشی ...خودت یه پا اسطوره صبر شدی ...امیدوارم بیماریت زود خوب بشه .واقعا ...

ممنونم عزیزم

اره دو تا

یه دختر ۱۳ ساله و یه پسر شش ساله

امیدهای زندگیم

ممنونم عزیزماره دو تایه دختر ۱۳ ساله و یه پسر شش سالهامیدهای زندگیم

خداحفظشون کنه برات 

شما باید به خودت افتخار کنی