2777
2789

چه روانپزشک چه روانشناس چه پزشک متخصص اون مشکل، چا دعا نویس چه چله و نذر و زیارت امام رضا و... نتونسته دلم رو آروم کنه.هر روز و هر شبم با استرس و گریه و ناله میگذره

لطفا شعار و نصیحت نکنید منطقی و از ته دل جواب بدید منم الان نمیرم خودمو بکشم ولی در کل میخوام بدونم حق دارم بهش فک کنم یا نه 

باز جای شکرش باقی که مرگی هست ! 🖤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بهش فکر میکردم ولی هرگز این کارو نمیکردم از عذاب اون دنیا و ناراحتی عزیزانم نمی ارزه این کار

🤍خدا آنچه به ما گذشت را جبران خواهد کرد🤍                                                                          

حق فکر کزدن داری خودم تا مرزش رفتم اما الان خوشحالم اینکارو نکردم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
میترسم اونورم مث اینور باشه

چآره ای جز باور نداریم که اونجا عدالت هست بلخره ی فرقی بین این ور با اون ور باید باشه

🤍خدا آنچه به ما گذشت را جبران خواهد کرد🤍                                                                          

میفهمم عزیزم 🫂

مشکلات زیاد و سختی بوده همیشه واسم تو کل زندگیم .

بدترینش اینکه در کودکی آزار جنسی دیدم 

آثار روانیش هنوز باهامه 

و حتما هم تا آخر عمر میمونه

در مواقع مواجهه با مشکلات ریز و درشتی که تا الان برام پیش اومده 

خیلی به خودکشی فکر کردم 

اما نمیدونم چرا 

هیج وقتم سمتش نرفتم 

هیچ چیزی تو این دنیا ارزش اینو نداره که فرصتی که خدا بهت داده تا با زندگی کردن ازش لذت ببری رو خودت خراب کنی 💜

💜
2801