2777
2789
عنوان

دعای قرانی برای اجابت خواسته ها

275 بازدید | 10 پست

سلام ترکیبی از دعای قرانی و سوره دارم ( دعانویسی منظورم نیست اشتباه نگیرید ) دعا برای اجابت خواسته ها هر چند مرتبه که توانستید بخوانید و غسل باشید رو به قبله باشید ان شا الله خواستتون اگر بر صلاح شما باشه براورده خواهد شد

اگر خواستید بگید بفرستم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
عزیزن میشه بفرستین

بسم الله الرحمن الرحیم اللهُ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الحَیُّ القَیّوُم عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَقسَمتُ عَلَیکُم یا جَبرائیل اجيبوني و اطيعوني يا ملك الموكل سامِعَاً مُطیعاً بِحَقِّ لا تَاخُذُهُ سِنَةٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّمواتِ وَ ما فِی الاَرض عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَقسَمتُ عَلَیکُم یا میکائیل اجيبوني و اطيعوني يا ملك الموكل سامِعاً مُطیعاَ بِحَقِّ یَعلَمُ ما بَینَ اَیدیهِم وَ ما خَلفَهُم عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اقسَمتُ عَلَیکُم یا اِسرافیل اجيبوني و اطيعوني يا ملك الموكل سامِعاً مُطیعاَ بِحَقِّ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطوُنَ بِشَیءٍ مِن عِلمِهِ عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَتوسل عَلَیکُم یا مُحَمَّدٍ الْمُصْطَفىٰ يَا عَزِيزُ أَعِزَّنِي بِعِزِّكَ وَأَيِّدْنِي بِنَصْرِكَ وَأَصْلِحْ لِي شَأْنِي كُلَّهُ و اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا بِحَقِّ الاّ بِما شاءَ وَسِعَ کُرسیُّهُ اَلسَّموات وَالاَرضَ عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَتوسل عَلَیکُم یا عَلِيٍّ الْمُرْتَضىٰ یا فاطِمَةَ الزَّهْراءِ یا الْحَسَنِ الْمُجْتَبىٰ يَا عَزِيزُ أَعِزَّنِي بِعِزِّكَ وَأَيِّدْنِي بِنَصْرِكَ وَأَصْلِحْ لِي شَأْنِي كُلَّهُ و اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا بِحَقِّ وَ لا یَوُدُهُ حِفظِهُما عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَتوسل عَلَیکُم یا الْحُسَيْنِ الشَّهِيدِ بِكَرْبَلاءَ و یا عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ زَيْنِ الْعابِدِينَ یا مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ الْباقِرِ یا جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ الصَّادِقِ یا مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ الْكَاظِمِ یا عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضا یا مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ التَّقِيِّ يَا عَزِيزُ أَعِزَّنِي بِعِزِّكَ وَأَيِّدْنِي بِنَصْرِكَ وَأَصْلِحْ لِي شَأْنِي كُلَّهُ و اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا بِحَقِّ وَ هُوَ العَلی اَلعَظیم عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَتوسل عَلَیکُم یا عَلِيِّ بْنِ مُحَمَّدٍ النَّقِيِّ یا الْحَسَنِ بْنِ عَلِيٍّ الْعَسْكَرِيِّ یا الْحُجَّةِ الْقائِمِ الْمَهْدِيِّ بِحَقِّ الاَسماءِ الاَعظَم يَا عَزِيزُ أَعِزَّنِي بِعِزِّكَ وَأَيِّدْنِي بِنَصْرِكَ وَأَصْلِحْ لِي شَأْنِي كُلَّهُ و اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا عَزَمتُ عَلَیکُم وَ اَتوسل عَلَیکُم یا اخا الحسین عباس بن علی یا عَزِيزُ أَعِزَّنِي بِعِزِّكَ وَأَيِّدْنِي بِنَصْرِكَ وَأَصْلِحْ لِي شَأْنِي كُلَّهُ و اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا
بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ

قسم دادن فرشتگانی مثل جبرئیل اسرافیل و میکائیل به ایت الکرسی که مطیع باشن و گوش به فرمان تا دعا رو اجابت کنند

توسل به ۱۲ امام و حضرت ابوالفضل برای اجابت دعا

خب حالا نتیجشو دیدین؟

همه دعا ها نتیجه میدن ، هر کدام برای انجام کاری ، مثلا من بختک خیلی اذیتم میکرد و چندین سال درگیر مشکل بختک بودم تا اینکه حرز ابی دجانه رو که پیامبر به امام علی گفت برای شخصی به اسم ابی دجانه بنویس ، بختک ۶ ماهه که رفته و حتی جن هم منو توی خواب اذیت میکرد به شکل خانواده و اشناها میومد اذیتم میکرد دیگه جرعت نمیکنه سمتم بیاد و من این معجزه رو از این دعا دیدم

2790
2778
2791
2779
2792