2777
2789

پماد ضد جوش پانجل برای من جواب داد

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
نحوه مصرفشم‌ میگی

من فقط روی خود جوش پماد میزدم . جاهای دیگه به غیر از جوش نباید بزنی . وقتی خشک شد پوستتو با اب خنک بشور. ژل شستشوی صورت هم مخصوص پوستت بگیر هروز صبح صورتتو بشور 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
جواب دهیش چطوره نحوه مصرف

👇

پوست خود را با آب گرم و ملایم شوید تا منافذ چربی باز شوند.

سرم ضد آکنه را به طور یکنواخت بر روی ناحیه مورد نظر پوست اعمال کنید و به آرامی ماساژ دهید.

ژل ضد آکنه را به روی جوش‌ها و التهاب‌های پوستی اعمال کنید و تا کاملاً جذب شدن صبر کنید.

از محصولات آرایشی متناسب با نوع پوست خود استفاده کنید تا احتمال انسداد منافذ چربی کاهش یابد.

فقط 36 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
꯭ز꯭م꯭ا꯭ن ꯭ل꯭ی꯭ا꯭ق꯭تِــ ꯭ه꯭مہ ꯭ر꯭و ꯭ن꯭ش꯭و꯭ن ꯭م꯭ی꯭د꯭ه!👊🏻🍷😅️ 

والا دیگه به مرحله گریه رسیدم

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
2801