2777
2789
نیکی و نیکو و نیکا خیلی قشنگ تره کهولی وقتی تصمیم گرفتن نمیشه کاریش کرد شما نیکی صداش کنید اگه خوشتو ...

هر بچه ای ی اسم داره اونم چیزیه ک پدر مادرش انتخاب کردن قرار نیست هرکی خوشش نمیاد اسم انتخاب کنه بچه گیج بشه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بچه ی خودشه....۹ ماه زحمت شو کشیده و تا آخره عمرش هم قراره تمام زندگیش و فدای  بچه اش کنه ... فقط به خودش ربط داره که چی میخاد بزاره...شما ایشالله خودت بچه دار میشی اسمی که دوست داری میزاری...

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2802
خب عزیزم چیکار داری شما به شما ربطی نداره که اصلا بخواین تو گوشش بخونین نظرشون و عوض کنین پدر مادر ب ...

نه باباش راضی نیست 

ما یه اسم پشنهاد دادیم داداشم گفت روزی که برم شناسنامه بگیرم همینو میگیرم نیک دخت نمیدونم به کدوم خری تو اینستا این بلاگرا دیده

بچه داداشمه بما ربط داره ولایت اون بچه بعد پدرش با پدر منه

بچه ی داداشته نه بچه ی شما. بعد هم فامیلش از باباش بهش میرسه. مامانش نه ماه سختی بارداری و بعد زایمان و شیردهی رو تحمل میکنه دیگه اندازه ی یه اسم حق داره. هر وقت هم بچه پدرش نبود باز ولایتش با پدر شماست و نه با خود شما. دست از سر زن حامله ی بدبخت بردارید بذارید آرامش داشته باشه.

2801
2790
2778
2791
2779
2792
داغ ترین های تاپیک های امروز