2777
2789

خواهرزادم ۴ ماهشه انقدر ماهه که دلم نمیاد بوسش کنم ک خدای نکرده باکتری چیزی منقل نشه عذاب وجدان میگیرم 

میاد خونمون اصرار میکنم لباسی ک بهش نمیاد رو بپوشونه ک بوس نکنم و فشارش ندم ک اذیت شه

اصلا دلم نمیاد خیلی حس دلسوزی و مسئولیت دارم

حتی یبار بزور از بغل خواهر ۱۲ سالش کشیدمش

( حس کردم خواهرش بو تعریق میده )

میترسم اگ مادر شدم بچه خودمم دلم نیاد بوس کنم یا اگ کسی بوسید واکنش تند نشون بدم 🥺

شما هم اینطوری هستید؟ طبیعیه رفتارم ؟

وسواس نداری؟ 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

نه طبیعی نیست در این حد 

شما حساسی دیگه یا وسواس داری

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

آره

منم جدیدا ویدیوهایی دیدم ک بچه ها از همین بوسه ها چجوری مریض شدن

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

یه بچه بود فلج طور شده بود 

حرکاتش درست نبود مادرش گفت باکتری متنقل شده از بوس بوده

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

بو عرق بچه رو میکشه مگه؟ 

:)🌕   ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.        من جایی باختم که فک میکردم دارم به آرزوهام میرسم🌌           کاربری دست ²نفره M&A💞

بهتره صورتش بوس نکنه چند وقت پیش یه نوزاد بخاطر بوس جونشو از دست داد اون شخصی ک بوسش کرده بود تبخال داشت که به نوزاد سرایت کرده بود

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
2801