2777
2789
عنوان

تورو بخدا ساکن انزلی هیچ کسی نیست اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 61 پست
عزیزم ان شاالله خیر باشه واستونخانوادگی باهم باشین که خیلی بهتره🥰ان شاالله هر چی خیره واستون اتفاق ...

خیلی ممنون خدا عمرت بده.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

وای گیلان خیلی گرون هست چون توریستی هست به شدت نسبت به بقیه جاها گرون تر هست من لاهیجان هستم رطوبت که وحشتناک هست تابستون خفه کننده حتما باید اسپلیت داشته باشی وگرنه برنج و حبوبات و کمد کپک زده شغل هم خیلی داغون هست فقط کشاورزی بگی کارخونه هست خیر نیست شغل نیست

ما برای ادامه دادن هیچ‌کسی را نداریم جز خودمان، و امیدوارم کافی باشد....
منم لایک کن اسی ماهم احتمال داره برای یه سال بریم انزلی

جدی ؟ چه خوب اگه اومدی و ما هم اومدیم پیام بده با هم دوست بشیم.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2802
بازم اگه کاری بود یا سوالی داشتیبهم پیام بده💜💜امضام رو هم ببین😍

قربون معرفت و مرامت برات بهترین ها رو آرزو میکنم.انشالله همیشه سلامت باشید.

وای گیلان خیلی گرون هست چون توریستی هست به شدت نسبت به بقیه جاها گرون تر هست من لاهیجان هستم رطوبت ک ...

گیلانی هستین؟

یا فقط لاهیجان زندگی میکنین؟

پودر کیک میخوای بیا اینجا (اینستا.گرام)👈shirinie_khanegie_sara

هی منم نامزدم رشتی هست

میگه تهران نمیاد 

منم دوست ندارم برم اونجا🥲

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
ممنون . پس من اثاثیه نیارم . میگن رطوبت داغونش میکنه.

شاید ناراحت بشی انصافا یه مدت فقط بیا زندگی کن شرایط بسنج خودت پشیمون میشی فقط تهران خوبه 

ما برای ادامه دادن هیچ‌کسی را نداریم جز خودمان، و امیدوارم کافی باشد....
وای ممنونم بالاخره یکی پیدا شد . من ساکن یکی از شهرای استان اصفهان هستم.اصفهانی نیستما. بنظرت برا زن ...

لطفا نیاین اینجاااااا. ما واسه خودمون جا نداریم

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
لطفا نیاین اینجاااااا. ما واسه خودمون جا نداریم

عزیزم مجبورم کار شوهرم اونجاست استخدامه . وگرنه دوری از خانواده و شهرمون برام عذابه.

2801