2777
2789

تو رو بخدا اگه ساکن انزلی هستید بیایید اینجا یه عالمه سوال دارم من.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

وای ممنونم بالاخره یکی پیدا شد . من ساکن یکی از شهرای استان اصفهان هستم.اصفهانی نیستما. بنظرت برا زندگی چجور جاییه ؟ دوام میارم ؟ هزینه های زندگی چجوریه ؟ گرونه چون منطقه آزاده؟ آب و هوا چی؟ راسته میگن اثاث ها از رطوبت میپوسه ؟ بهتره اسباب اثاث از اونجا بخرم یا جهیزیه ام رو بیارم؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وای ممنونم بالاخره یکی پیدا شد . من ساکن یکی از شهرای استان اصفهان هستم.اصفهانی نیستما. بنظرت برا زن ...

ببین عزیزم همه چی بستگی به خودت داره

اصلا تا حالا مسافرت اومدی؟

با شرجی بودن مشکلی نداری؟

پودر کیک میخوای بیا اینجا (اینستا.گرام)👈shirinie_khanegie_sara
2802
ببین عزیزم همه چی بستگی به خودت دارهاصلا تا حالا مسافرت اومدی؟با شرجی بودن مشکلی نداری؟

من امسال طرفای متل قو اومدم . ولی خاطره خوبی ندارم . تنها بودم دو تا مرد دزد از دیوار اومدند تو ویلا .ویلامونم دقیقا روبروی متل قو بود. دو شب بیشتر زندگی نکردم اونجا .

مثلا من خودم تهران میرم خفه میشم

مشهد هم پائیز رفته بودم همه دستام پوست پوست بود

اما با هوای اصفهان این مشکل رو نداشتم، فروردین سال گذشته اومده بودیم

رطوبت داره اما خب همه خونه ها نه

مثلا ویلایی ها بیشتر رطوبت دارن

بستگی داره خونه آپارتمانی چه جوری ساخته شده باشه

مثلا من طبقه اولم تو زمستون کمدام یه کم رطوبت داره(چون کمدام سمت دیوار بیرونه، بارون میخوره) نایلون زدم بهتر شده

البته درست عایق بشه این مشکل پیش نمیاد

اما طبقات بالا این مشکل رو نداره

من امسال طرفای متل قو اومدم . ولی خاطره خوبی ندارم . تنها بودم دو تا مرد دزد از دیوار اومدند تو ویلا ...

ای بابا

چه بد🥲

الان انزلی میخواین آپارتمانی بگیرین؟

وای ممنونم بالاخره یکی پیدا شد . من ساکن یکی از شهرای استان اصفهان هستم.اصفهانی نیستما. بنظرت برا زن ...

از لحاظ قیمت هم

همه جور قیمتی هست

الان انقدر رقابتی شده و بازاز خرابه کسی نمیتونه گرون بفروشه

خودت هم قیمتا دستت باشه الکی گرون نمیخری

مثلا من خودم تهران میرم خفه میشممشهد هم پائیز رفته بودم همه دستام پوست پوست بوداما با هوای اصفهان ای ...

ممنون عزیزم هزینه‌های زندگی اونجا بیشتر بنظرت ؟ امکانات چطور ؟ من بچه کوچیک دارم کلاس اول و قبلشم پیش دبستانی باید اونجا باشیم .نمیدونم خیلی نگرانم چجور شهریه.

ممنون عزیزم هزینه‌های زندگی اونجا بیشتر بنظرت ؟ امکانات چطور ؟ من بچه کوچیک دارم کلاس اول و قبلشم پی ...

هزینه ها نسبت به تهران خیلی کمتره

اما یادمه اصفهان غذاها یه کم ارزون تر از رشت بودن

ای باباچه بد🥲الان انزلی میخواین آپارتمانی بگیرین؟

اره همسرم قراره فردا بره اوضاع اونجا رو بررسی کنه ببینه اصلا صلاحه ما رو با خودش ببره یا نه. آخه پسرم خیلی به باباش وابسته ست.

ممنون عزیزم هزینه‌های زندگی اونجا بیشتر بنظرت ؟ امکانات چطور ؟ من بچه کوچیک دارم کلاس اول و قبلشم پی ...

اگه بخوای انزلی رو با رشت مقایسه کنی

خب رشت مرکز استان و امکاناتش هم بیشتره

البته رشت و انزلی فاصله زیادی باهم ندارن

اره همسرم قراره فردا بره اوضاع اونجا رو بررسی کنه ببینه اصلا صلاحه ما رو با خودش ببره یا نه. آخه پسر ...

عزیزم ان شاالله خیر باشه واستون

خانوادگی باهم باشین که خیلی بهتره🥰

ان شاالله هر چی خیره واستون اتفاق بیفته

توکل به خدا

هزینه ها نسبت به تهران خیلی کمترهاما یادمه اصفهان غذاها یه کم ارزون تر از رشت بودن

ما خود اصفهان نیستیم یه شهرستان نزدیک اراک هستیم. اینجا انقدر ارزونیه که مثلا من شیر تازه محلی دو روز چند کیلو میخرم اصلا فشار نمیاد بمون.

2801
2790
2778
2791
2779
2792
داغ ترین های تاپیک های امروز