2777
2789
که به یه خواستگارش که قیافش خوبه اخلاقش خوبه خونوادشون در یه سطحن جواب منفی میده اختلاف سنی شون هم ز ...

شاید معیار های خاص خودشو داره...

❤️هر اتفاقی که افتاده رو فراموش کن....فقط چند لحظه چشمات رو ببند....به صدای نفس هات گوش کن....یادت باشه زندگی خیلی کوتاهه....پس خیلی غصه ی اتفاقایی که تو زندگی میفته رو نخور....مثل یه خواب ببینش....❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من هم سن اون دخترم تا الان ۱۳ تا خواستگار داشتمراستش رو بخوایید بشخصه وقتی میبینم کیس های خوب میاد ب ...

و اینکه خواستگارهام متفاوت بودن 

مثلا اینکه سه تاشون سنشون سی به بالا بود ولی خب موقعیت مالی خوبی داشتن 

یکیشون موقعیت اش عالی و از خانواده سطح بالایی بود و خوشگل و خوش تیپ ولی چون یبار عقد کرده بود جدا شده بود رد کردم 

یکیشون قدش کوتاه تر از من بود ولی قیافتا خوب بود وشع مالیشم اوکی بود 

یکیشون شغلش خوب بود ولی خونه و ماشین نداشت که رد کرد مامانم 

یکیشون پسرخالم بود که از همه لحاظ اوکی بود ولی چون تو روی باباش وایمیستاد مامانم گفت اخلاق ندار نه 

یکیشون پسر عموم بود که فهمیدیم مشروب میخوره و رفیق بازه 

یکیشونم پسر عممه که فعلا رفته سربازی تا بیاد خدا بزرگه چندساله خواستگارمه 

یکیشونم. پسر اون یکی خالم بود که تصادف کرد و فوت شد 

چهارتا دیگشونم در حد تلفنی و صخبت کردن با خاله هام  و مامانم بودن که اجازه اومدن رو بهشون ندادن 

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
2802
که به یه خواستگارش که قیافش خوبه اخلاقش خوبه خونوادشون در یه سطحن جواب منفی میده اختلاف سنی شون هم ز ...

اون چیزی که شما از خودش و خاستگاراش گفتیم فکر نکنم چیز خاصی باشه 

البته مونده به ادم و طرز فکر خانواده اش 

چون بعضی خانواده ها هستن که یه خاستگار بیاد چنان بولدش میکنن که انگار برد پیته

کاربری دست دو خواهر هست (اصلش برای منه چون خواهرم کنکوریه دادم بهش تایپیک کنکوری برای اونه )

خالم رکوردار تعداد خواستگار بود شاید باورتون نشه ولی ۸۸ تا خواستگار داشت

حس خاصی نداشت 

ولی الان چند ساله که مریضه و شده پوست استخون خودمون میگم شاید اه اون همه خواستگار بوده

ولی آخرش بهترین ازدواجو کرد  

اون چیزی که شما از خودش و خاستگاراش گفتیم فکر نکنم چیز خاصی باشه البته مونده به ادم و طرز فکر خانواد ...

دقیقا مادرش همینجوریه تا خواستگاری میره واسش همه دنیا میشن با خبر توف به شعورش 

خب میدونی پسرای سن بالا دنبال آفتاب مهتاب ندیده میگیردن سن که به ۲۰ برسه دیگه معمولا خیلی کمتر میشه ...

بهتون میخو

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
خب میدونی پسرای سن بالا دنبال آفتاب مهتاب ندیده میگیردن سن که به ۲۰ برسه دیگه معمولا خیلی کمتر میشه ...

حرفت درسته ولی 

بزرگشون ۲۲ سالش بود 

کسی که من عاشقش بودم اومد خواستگاری ولی بابام مخالفت کرد خیلی هم از شوهرم بهتر بود از همه لحاظ

میشه واسه حل شدن مشکلات خانوادگیم ی صلوات مهمونم کنی   متاهلم  
2801