2777
2789

پسر هستم.قیافش خوبه نه زیاد ولی بنظرم فکر میکنه هم اون هم خونوادش که این توی ۱۸ سالگی انقد خواستگار داره حتما باز بگذره کیس های بیشتری میاد واسش حالا خواستگاراش ولی چنگی به دل نمیزدن همه نزدیکای ۳۰ بودن ولی قیافه یا کار درست حسابی نداشتن . خدایی حمله نکنید فکر کنید منم مثل داداشتون یه سوالی پرسیدم ازتون 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

من هم سن اون دخترم 

تا الان ۱۳ تا خواستگار داشتم

راستش رو بخوایید بشخصه وقتی میبینم کیس های خوب میاد برام خب مسلما سطح پایین ترها به چشمم نمیاد 

البته خودم کسی رو دوست دارم که سطح معمولیه رو به پایینه (دوست نیستیم ) و اینکه جز خودش هیچکدوم از خواستگارهام به چشمم نمیان با اینکه از همه لحاظ از اون بهترن 

امضاممممم 

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

همچین ادمی هیت دوروبرم

اول خودش مغروره وهمه چی میخواد چون فکرمیکنه خوشگله ک خواستگارداره

بعدم خونوادش پز میدن دخترمون فلانه بهمانه

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

آره متاسفانه فکر میکنه چقدر خاصه که اینهمه خاستگار براش میاد

دختر عموی منم همینطوری بود

دوران مدرسه چون همه فکر میکردن خیلی دختر بی حاصیه و خوبیه چند نفر خاستکاریشو کردن

همه رو رد کرد

الان از وقتی اومده دانشگاه خاستگار نداره دیگه

خاستگارای قبلیشم دیگه نمیخوانش. یکی اش داداش من بود. خواهر زاده دختره اومده بود میگفت نمیخواد داداشت ازدواج کنه؟ میخوام خالمو بدم شوهر. چرا اونموقع ازدواج نکردن؟

متاسفانه دختر این فکرو میکنه

ولی در کل از نظر من، کیفیت خاستگار ها مهمه نه کمیت اشون

منم بین 16 تا17 سالگی 5تا خواستگار داشتم بیشتر حس بد میگرفتم و الانم میگیرم... چون اصلا دوست ندارم ازدواج کنم حالا حالا و همش فوبیا اینو دارم ی کیس خوب بیاد مجبورم کنن باهاش ازدواج کنم هرجور شده... 

بستگی به دختر خانوم داره.. دوست من خوشحال میشد و جار میزد بین ما خواستگار هاشو یکی میرفت

من خجالت میکشدم و گریه میکردم ک کسی نباید بدونه🤦‍♀️ 

البته بگم ک نزاشتم بیان خونه هیچ کدوم رو جز پسر عموم... بحث را مینداختم گریه میکردم ک نباید بیان 

چه ربطی داره منم  از تو 14سالگی چندتا خواستگار داشتم مگه الان باید چه فکری درباره ی خودم بکنم 

مهم تعداد نیست مهم خوب بودنه یه خواستگار باشه ولی همه چیش اوکی باشه 

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
آره متاسفانه فکر میکنه چقدر خاصه که اینهمه خاستگار براش میاددختر عموی منم همینطوری بوددوران مدرسه چو ...

والا نمیشه قضاوت کرد 

منم ۱۷ الی ۱۸ سالگی ۴ تا خواستگار برام اومد 

ولی همیشه گفتم مهم نیست یک دختر چندتا خواستگار داشته باشه مهم اینه خواستگار هاش کیا باشن 

من خودم بابت خواستگار هام هیچ وقت مغرور نشدم هیچ کدوم کیس مناسب نبودن ، حتی اگر بودن هم مغرور نمی‌شدم چون این چیزا بیشتر دست خداست وگرنه ما چیکاره ایم 

به زمانبندی خدا اعتقاد داشته باش 💜
2801