2777
2789

تنبلی و پولیپ دارم که باید پولیپ جراحی بشه اوایل ازدواج عفونت شدید گرفتم چقدر دارو مصرف کردم یه دکتر تشخیص داد باید زخم فریز بشه بعد دو سال تازه فهمیدم همسرم واریکوسل داره و ازو اسپرمه رفتیم مرکز ناباروری عمل شد فعلا داره دارو مصرف میکنه خودمم باید پولیپم جراحی بشه دعا کنید برام 

صرفا درددل بود گفتم بنویسم شاید اروم بشم

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

گلم از من بشما خواهرانه نصیحت مستقیم برید ای وی اف من خودمو ۹سااااال تموم اسیر این داروها و رفت امدا کردم اخرشم پارسال تصمیم گرفتیم ای وی اف کنیم اگر بیمه دارین برید بیمارستان آرش تهرانپارس من با بیمه کل هزینه هام صفرتاصد تو ی سال شد ۲۵تومن الانم خداروشکر ۶ماهه حاملم

انشائ الله بحق علی اصغر امام حسین هر چ زودتر دامنتون سبز بشه بچهای سالم صالح پرروزی نصیبتون بشه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  
2802
مگه من شما رو میشناسم که بهتون ماشالله بگم

والا یه جوری گفتی چقد بعضیا راحت باردار میشن به آدم برمیخوره انگار طلب داری ازشون

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اما ای کاش عزیزِ من...! در روزگار دیگری می‌زیستیم ما همگی حیف بودیم💔
گلم از من بشما خواهرانه نصیحت مستقیم برید ای وی اف من خودمو ۹سااااال تموم اسیر این داروها و رفت امدا ...

ممنونم دیگه احتمالا تا اذر ای وی اف کنیم توی ابن سینا
بله بیمه داریم 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹
مگه من شما رو میشناسم که بهتون ماشالله بگم

چه منطقیه داری آخه 😐

پس اینجام کسی شما رو نمیشناسه براتون آرزوی بارداری نداشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم دیگه احتمالا تا اذر ای وی اف کنیم توی ابن سینا بله بیمه داریم

انشائ الله هر چ زودتر نتیجشو ببینین.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  
والا یه جوری گفتی چقد بعضیا راحت باردار میشن به آدم برمیخوره انگار طلب داری ازشون

متاسفم براتون واقعا این برداشت رو کردید؟ میشه لطفا از تاپیک من خارج بشید

خذاروشکر انشالله به سلامتی زایمان کنی

عزیزدلی انشائ قسمت همه منتظرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاسفم براتون واقعا این برداشت رو کردید؟ میشه لطفا از تاپیک من خارج بشید

علاقه ایی هم ندارم بمونم تو همچین تاپیکی بحثی هم باهات نداشتم یکم دلتو صاف کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشائ الله هر چ زودتر نتیجشو ببینین.

قربونت برم عزیزم انشالله شما هم به سلامتی بغل بگیرید ممنونم

2801