2777
2789

من انجام دادم کلا شد ۲۳ خورده ای دیگه طرفای ۲۴ 

البته دکتری که من رفتم خیلی مهارت داره ها ولی فوق العاده گرون میگیره اکثر دکترا فقط چربی تخلیه میکنن ولی این دکتری که من انتخاب کردم خیلی زاویه فک عاااالی داده یعنی عاشقش شدم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
من انجام دادم کلا شد ۲۳ خورده ای دیگه طرفای ۲۴ البته دکتری که من رفتم خیلی مهارت داره ها ولی فوق الع ...

یبار انجام بدی کافیه یا باید تمدید کنی ؟

همیشه دلم میخواست بیو عاشقانه بزنم 😂بالاخره نامزد کردم 💋💍دعا کنین هر چی خیر و برامون صلاحه اتفاق بیوفته 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

یبار انجام بدی کافیه یا باید تمدید کنی ؟

آره دائمی دیگه من الان یه زاویه فک کاملا دائمی و فوق العاده شیک دارم خیلی دوست دارم اگه میخواید انجام بدین جای خوبی برین که بتونه براتون زاویه بزنه نه که فقط چربی تخلیه کنه

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2803
آره دائمی دیگه من الان یه زاویه فک کاملا دائمی و فوق العاده شیک دارم خیلی دوست دارم اگه میخواید انجا ...

اسم دکترتون کیه ؟ کدوم شهره ؟

همیشه دلم میخواست بیو عاشقانه بزنم 😂بالاخره نامزد کردم 💋💍دعا کنین هر چی خیر و برامون صلاحه اتفاق بیوفته 

هزینه ی دقیق الان ساکشن غبغب نمیدونم ولی من بعد از کلی تحقیق و مشاوره پیش دکتر احمد قوچانی انجام دادم و هزینه ی معقولی با توجه به کیفیت بالای نتیجه و خدمات ارائه داده شده دریافت کردن