2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عکس به همراه شماره نظام پزشکی کسی رو گذاشت که خودش نبود فقط تشابه اسمی داشتن و هر دو مه لقا بودن 

وقتی هم تاپیک افشا گری براش زدن سریع همه تاپیکاش رو پاک کرد 

هر چی به قله نزدیک تر میشیم برق و اکسیژن کمتر میشه
2802
تاپیک افشا گر میشه ببینم؟پس اون متن ها چی بود؟نی نی سایت مینوشتماشین لاکچری و.. کنارش نی نی سایت

یکیش رو ترکوندن 

یکیش هم این 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/14607206/%d8%a7%d9%81%d8%b4%d8%a7%da%af%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d9%85%d9%87-%d9%84%d9%82%d8%a7

هر چی به قله نزدیک تر میشیم برق و اکسیژن کمتر میشه
مه لقا پزشکه فکر کنم یبار یه عکس رحم گذاشته بود زیرش نی نی سایت نوشته بود نمیشد فیک باشه

یه عده راست یا دروغ گفتن که عکساشو از اینستا برمی‌داره بعدم توسط یه نرم افزاری فهمیدن که اون برگه ای که توش مینویسه نی نی سایت توسط فتوشاپ درست میکنه و میزاره رو عکسا

تاپیک افشا گر میشه ببینم؟پس اون متن ها چی بود؟نی نی سایت مینوشتماشین لاکچری و.. کنارش نی نی سایت

جالبه من همش تو سایتم اصلا نمیشناسمش.

بعد چرا باید یکی بیاد عکس ماشین و فلان بذاره  که چی😐

جالبه من همش تو سایتم اصلا نمیشناسمش.بعد چرا باید یکی بیاد عکس ماشین و فلان بذاره که چی😐

این عکس ماشین لاماری گذاشت و کنارشم نی نی سایت نوشت واقعا 

بعد گفت که اخرین مسافرت 2 نفرمون 

تکرآرت‌میکنم‌حتی‌به‌اشتبآه.‌‌‌
عکس به همراه شماره نظام پزشکی کسی رو گذاشت که خودش نبود فقط تشابه اسمی داشتن و هر دو مه لقا بودن وقت ...

باز خوبه ایشون وقتی که دستش رو شده تاپیکاشو حذف کرده

اما یه کاربر خالی بند دیگه هست بااینکه همه ام به روش آوردن که دروغگویه اما هیچ جوره تحت هیچ شرایطی زیر بار نمیره.هرکس دیگه جای این بود از خجالت کلا محو میشد میرفت اما این با تمام قدرت هرروز تاپیکای فیکه جدیدتری میزنه 🤣

حالا اسمشو نمی‌برم اما خب در کل مثل این آدم اینجا کم نیست‌.چیزی که بدست آوردم خیلی از افراد و تاپیکای اینجا فیک و دروغی بیش نیست

2801