2777
2789

بعد می‌خورید 

وهمچنین کسایی که اش رشته رو موقع خوردن هم میزنن 

شمایی که الان یا عصبی شدی یا یه لبخندی رو لباته ، بله با تود شمام 🫵🫵

شما از ما نیستید😁😅😂😘

به زمانبندی خدا شک نکن❤️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مامانم ته دیگ رو با ته خورشت قاطی میکنه

خدا میدونه یه مزه‌ای میده که گل اون غذا نمیده😍😍

عاشق شده‌ام،شکست خورده‌ام، پیروز شده‌ام،جایزه گرفته‌ام،اشتباه کرده‌ام،انتقام گرفته‌ام،تحقیر شده‌ام،دوست داشته شده‌ام،به من عشق ورزیده‌اند،از کار بی‌کار شده‌ام،دستم را گرفته‌اند،از ته دل خندیده‌ام،خدا را گم کرده‌ام،خدا را دوباره پیدا کرده‌ام،نفرت ورزیده‌ام،برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام،برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام،گریه کرده‌ام ، دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی این ها...🍂🔮

ما به ظرف غذاتون کاری نداریم فقط ملچ ملوچ نکنید😓

آشنای عزیزی که شناسایی کردی تاپیکامو چک نکن🥺💚.   امام علی:(نه زندگی آن قدر شیرین است و نه مرگ آن قدر تلخ که آدمی شرافت خود را بفروشد).                         💚 تایپ شخصیتی infp 💚.              قدس شریف هنگامی که مهدی موعود آمد فراموش نکن من برای آوارگی کودکانت خون پاک شهیدانت و مظلومیت مردمانت اشک ریختم.... 💚                                     
2801