2777
2789

همکارشوهرم باخانومش اومده بودن خونمون اوایل ازدواجمون بود تادیروقت بیداربودیم شب خونمون خوابیدن منوشوهرم هم رفتیم تواتاق خواب خودمون براوناهم همه چی تواون اتاق گذاشته بودم وخوابیدیم ساعت دوازده ظهرپاشدم برق ازکله ام پرید دمشون گرم خودشون بیدارشده بودن صبحوونه درست کرده بودن وچای دم کرده بودن وخورده بودن بعدباخنده گفتن عه پاشدین ومتلک انداختن وناهاررفتیم بیرون 😅ازحرکت زنه خوشم اومد من اگه جاش بودم دست به یخچال نمیزدم وگرسنه مینشستم تامیزبان بیداربشه 

گاهی انسانم آرزوست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دیشب شام خونه ی همکارم ک متاهله دعوت بودم خانومش برا شام چلو مرغ درست کرده بود و گفت همسرم(همکارم) گفته شما نخود فرنگی دوست نداری منم ب مرغم نخود فرنگی نکردم

واقعا برام جالب بود ک همکارم ب همچین جزییاتی کوچیکی دقت کرده بود و کلی خوشحال شدم

هیچکی از خدا نپرسید چرا اون سیبو کاشت...؟
دو تا بچه بین مهمونام بودیکی از مهمونا وقتی اومد برای اون دو تا بچه تخم مرغ شانسی خریده بود، برای من ...

چه خوب😂منم عاشق اینجور کاراییم

عموم اینا اومدن خوتمون یه بسته پاستیل خیلی بزرگ برام گرفته بودن از این خارجیا

2802
همکارشوهرم باخانومش اومده بودن خونمون اوایل ازدواجمون بود تادیروقت بیداربودیم شب خونمون خوابیدن منوش ...

چقد راحت بودن😂

زنداییم تعریف میکرد اوایل ازدواجشون خاله و شوهرخالم میرفتن تلپ میشدن خونشون حت لباسای دایی و زنداییمو هم میپوشیدن و میخوردن و میخوابیدن😂

یاد این خاطره افتادم با کامنت شما

عمه ی بابام بعد چندسال اومد خونمون برامون کیک اسفناج درست کرد رفت خدابیامرزتش🥹

وای دستورشو نگرفتی منم یه بار همکار مامانم درست کرد خ خوب بود

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره
2801