2777
2789

چندین ساله درد لگن دارم استخون سمت راست بود اوایل الان دو طرف شده راه رفتن برام سخت شده خوابیدن نشستن کلی دکتر رفتم نمی‌فهمن میگن مفصل ت آسیب دیده عصب مفصل آسیب دیده 

منم یکساله بخاطر ریه م خیلی کورتون زدم دردام بیشتر شده میترسم خیلی 

از اون ور سرفه هام نمیره از اون ور هم لگنم اینجوریه 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مشکل ریه ت چیه ر.... سابق من هم مفصل لگنش نکروز داشت عمل نکرد همونجوری مونده

میگن برونشت ولی سرفه امونم رو بریده 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
2802
حتما باید ام ار ای بدی تا مشخص بشه نکروز نیست

باید برم بدم میترسم خیلی

تنگی نفس هم داری

کم ولی وقتی سرفه می‌کنم می‌خوام بمیرم 

تازگی ها ویروس جدید هم گرفتم اون بدترم کرد

نترس اونجا گوشی میذارن رو گوشت صدای دستگاه نمیفهمی

نه برا دستگاه عزیزم 

برا اینکه چیزی باشه

عرق زوفا همسایمون واسه آسم خورد خیلی بهتر شد میخوای امتحان کن باز خودت میدونی

ممنون عزیزم 

2801