2777
2789

جز پشیمونی و افسردگی هیییچی توش نیست این عملا

از زمانی که عمل بینی ۵میلیون بود خواستم عمل کنم

نشد 

چون همه گفتن بینیت خوبه

من زیر بارش نرفتم و ۸۵میلیون دادم عمل بینی

که فردا آتل رو برداشت دیدم پره ی بینیم فرورفتگی داره

بعدشم میگه غضروفت ضعیف بوده

چقدر سخته با زیبایی آدما بازی میکنن

🥹

منم میخام عمل کنم بینیم غضروفیه یکمم بزرگه 

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

کلا دماغای گوشتی باید خیلی احتیاط کنن

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من که عمل کردم 

بینیم مشکل خاصی هم نداشت الانم خیلی راضیم 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2802

منم دقیقا همون موقع ک ۵ تومن بود عمل کردم و راضی ام 

منم وقتی آتل رو برداشت ی مقدار سمت راستم فرورفتگی داشت اما الان خیلی طبیعی و قرینه اس

ولی بازم با وجود اون تو رفتگی من همون بینیه بعد برداشتن آنل رو می‌خوام چون خیلی کوچولو و عروسکی بود 

الانک جا افتاده طبیعی شد من دوس داشتم قشنگگگگ عروسکی باشه البته از همون اول دکتر گف نمیشه و خب ب صورتمم نمیاد ولی من دوس دارم 

من چی بگم یکساله هروزش آرزوی مرگ دارم فقط بخاطر غلطی که کردم میگم کاش تو راه تصادف میکردم کاش پاک می‌شکست کاش اصلا میمردم وعمل نمی‌کردم خدالعنتم کنه

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....

همکار من بینی گوشتی رو عمل کرد 

دکتر برای اینکه زودتر ورم بخوابه کورتون تزریق کرده و ب این بنده خدا نگفته که عوارض داره 

چون بینی گوشتی بوده و غضروف ضعیف 

کورتون باعث شده غضروف از داخل دماغ سوراخ بشه و موقع نفس کشیدن دماغش صدای سوت بده 

مراجعه کرده ب دکتر دیگه گفته باید حتما عمل کنی وگرنه مشکل تنفسی پیدا میکنی و ممکنه فرم بینیت هم بزرگتر بشه 

خودتون رو دوست داشته باشید 

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند
بینی عمل کرده باعث بهم ریختگی فرم صورت میشه

برای بعضی ها اره برای بعضیا تازه فرم صورتشون بهتر میشه مال من که داغون شد مدل چشام عوض شده گرد وزیر شده گونه هام کاملا افتاده لبم فرمش عوض شده مثل لب شده اصلا خیلی تغییر منفی داشتم😭

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
برای بعضی ها اره برای بعضیا تازه فرم صورتشون بهتر میشه مال من که داغون شد مدل چشام عوض شده گرد وزیر ...

آخی😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2801