2777
2789

ترشحاتی گاهی سفید و گاهی شیری زرد نمیشه بهش گفت هست

و یکم غلیظ هست

البته تنبلی تخمدانی دارم که نمیدونم ربطی داره یا نه

ولی همیشه مقداری ترشح سفید در فرج میمونه

اگه هر دو رو داشته باشیم اول باید کدوم رو درمان کنیم؟

شیاف لیابل گیاهی از عطاری بخر استفاده کن خوب میشی

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 🌺💜🌷 فقط حیدر امیرالمومنین است 🌷یا علی مددی،💓 شب اول قبر تو اون تاریکی توی وحشت.. حضرت علی دستت رو بگیره بلند بگو یا علی💓

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نرمالی که

ترشح پنیری عفونت قارچیه

باکتریایی بوی بد میده و سبزه و زرد و متفاوته کلا

توی نت بزن راجع بهشون بخون

اگه سوزش یا خارش داری شاید حساسیته یا شوینده ت بده، فقط شامپو بچه بزن یا اگه ژل بانوان بهت میسازه

تنبلی تخمدان هم با اصلاح سبک غذایی و منظم کزدن خواب و زندگی خوب میشه

اگه چیزی رو تغییر ندی  یعنی دوباره انتخابش کردی . . . . . . . .   you can trust me , I'm a good Witch 
2802
نرمالی کهترشح پنیری عفونت قارچیهباکتریایی بوی بد میده و سبزه و زرد و متفاوته کلاتوی نت بزن راجع بهشو ...

خآرش و سوزش ندارم

فقط گاهی سمت راست شکمم میسوزه مثلا ماهی دو روز

بو نداره

ترشحاتم غلیظی ولی حالت پنیری نیست

فقط روی فرم ترشحاتی میمونه

اصلا نمی‌فهمم عفونت دارم یا نه

خارش یا سوزش داری؟اگه داری قسمت بیرونی اونجاتم میخاره یا نه؟ ترشحاتت شله یا مث پنیره؟

خآرش و سوزش از بیرون نه گاهی سمت راست شکمم میسوزه فقط مثلا در حد چند روز

خآرش و سوزش ندارمفقط گاهی سمت راست شکمم میسوزه مثلا ماهی دو روزبو ندارهترشحاتم غلیظی ولی حالت پنیری ...

بنظر من اوکی هستی و چیز خاصی نیس

اینکه شکمتم میسوزه نمیشه لزوما گفت از رحمه

دکتر رفتی تاحالا؟ سونو دادی؟

اگه چیزی رو تغییر ندی  یعنی دوباره انتخابش کردی . . . . . . . .   you can trust me , I'm a good Witch 
بنظر من اوکی هستی و چیز خاصی نیساینکه شکمتم میسوزه نمیشه لزوما گفت از رحمهدکتر رفتی تاحالا؟ سونو داد ...

سونو دادم چیزی نیست فقط گفت نفخ شکمت زیاده

ولی کلا میگن سوزش برای عفونته 

اینکه مقداری ترشح سفید در فرج میمونه طبیعیه؟

سونو دادم چیزی نیست فقط گفت نفخ شکمت زیادهولی کلا میگن سوزش برای عفونته اینکه مقداری ترشح سفید در فر ...

سوزش ممکنه از حساسیتم باشه

من خودم چنددوره دارو مصرف کردم و پماد اینا اخرش فهمیدم به شامپوی قوی حساسیت دارم و خودمو زیاد میشستم، شامپو بچه زدم اوکی شدم

لباس زیر هم باید خوب ابکشی بشه شوینده روش نمونه

من به دستمال کاغذی و نوارم حساسیت دارم

بله عزیزم طبیعیه، کلا اینکه ترشح وجود داره اینه که داخل وا‌ژن با این ترشح تمیز میشه و خارج میشه، همه این ترشح رو کم و زیاد دارن و طبیعیه، اصلا نشونه ی خوبیه وجود ترشح نرمال

2801