2777
2789

امروز بردم دکتر خون.. اولش من من کرد و گفت دوباره تکرار بشه.. اما دید خیلی ترسیدم و هول کردم گفت چیز خاصی نیست آخر ماه دوباره بیارش آزمایش تکرار بشه... اینم بگم که یه دوره چکاپ کامل داد یه سری فاکتورها بود دکترش منو فرستاد پیش این دکتر که فوق تخصص خون هست و دوباره آزمایش دادم

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خوبه عزیزم عالیه خدا رو شکر

وااای قربونت برم .. تورو خدا؟! مطمئنی؟ آخه دکتر گفت ذخیره آهنش کمه و شاید نیاز به تزریق باشه و چند ماه هر ماه برای چکاپ بیارش.. بعد دید من هول شدم گفت چیز خاصی نیست و نترس و....از سر شب ترس و نگرانی افتاده به جونم 

2803
وااای قربونت برم .. تورو خدا؟! مطمئنی؟ آخه دکتر گفت ذخیره آهنش کمه و شاید نیاز به تزریق باشه و چند م ...

آره بابا تزریق برای چی

مشکلی نداره بقیه ازمایشاشو کامل بفرس تا بهت بگم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

عزیزم بعضی از دکترا صرفا بخاطر پول ادمو میترسونن تا طرف مرتب بیاد ویزیت بشه

من آزمایشگاهیم این چیزی که من دیدم مشکلی نداره

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
آره بابا تزریق برای چیمشکلی نداره بقیه ازمایشاشو کامل بفرس تا بهت بگم

الاهی خیر ببینی عزیزم.. دلم رو آروم کردی.. نمی‌دونم چرا اینارو گفت! خودم شک کردم نکنه برای پول گفت .. یکم هم دکتر کرمویی بود، نمی‌دونم.. ولی خیلی ترسوندم... 

عزیزم فردا عکس کامل برات می‌فرستم.. آزمایش قبلی رو هم می‌فرستم.. قربونت برم لطف کنی حتما جواب بدی آروم بشم.. الان تو این آزمایش هیچ مشکلی نیست پس؟! ذخیره آهنش خوبه؟ 

2804
الاهی خیر ببینی عزیزم.. دلم رو آروم کردی.. نمی‌دونم چرا اینارو گفت! خودم شک کردم نکنه برای پول گفت . ...

سلامت باشی عزیزم اگه آزمایش دیگه ای داره بفرس 

ذخیره آهنش هم خوب بود نگران نباش

برای اینکه خیالت راحت بشه جای دیگه ای هم ببر نشون بده 

عزیزم فردا عکس کامل برات می‌فرستم.. آزمایش قبلی رو هم می‌فرستم.. قربونت برم لطف کنی حتما جواب بدی آر ...

هر موقع خواستی بفرس من ظهر از سرکار میام ساعت ۳ تا ۳ و نیم یه سر به سایت میزنم اگه خواستی بفرس اگه هم نبودم بعدش میام نظرمو میگم بهت  

عزیزم بعضی از دکترا صرفا بخاطر پول ادمو میترسونن تا طرف مرتب بیاد ویزیت بشهمن آزمایشگاهیم این چیزی ک ...

عزیزم میشه آخرین تاپیک منم نگاه کنی آزمایشم گذاشتم فردا میرم دکتر ولی استرس دارم ممنونت میشم 

2805
عزیزم بعضی از دکترا صرفا بخاطر پول ادمو میترسونن تا طرف مرتب بیاد ویزیت بشهمن آزمایشگاهیم این چیزی ک ...

عزیزم من چن ماهیه خیلی ترس دارم برم آزمایش بدم میترسم بگن بیماری بدی داری

آره بابا تزریق برای چیمشکلی نداره بقیه ازمایشاشو کامل بفرس تا بهت بگم

عزیزم من بفرستم میگی?

اشی اشکالی نداره منم بفرستم؟

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2801