2777
2789
عنوان

توروخدا بیاین

180 بازدید | 19 پست

بچه ها پارتنرم بعد هز دو روز بیخبری الان پیداش شد و زنگ زد. من تصمیمو گرفتم که دیگه ادامه ندم. تحت چه جملاتی رابطه رو کات کنم؟با این مضمون: من مسخره نیستم که هروقت بخوای باشی هروقت نخوای نباشی. احساس میکنم با یکی دیگه در ارتباطی و نیازهای منو براورده نمیکنی تو رابطه

اینارو مودبانه و رسمیشو بگین که بهش بگم

اینم بگم خیلی میترسم حرفی بزنه که دلم بشکنه. حالم بده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

عزیزم بهش بگو من آدم دم دستی ای نیستم که فک کنی هر وقت بری و بیای میتونی منو داشته باشی من تو زندگیم برای آدما بر اساس وقت و توجه و احترامی که میزارن ارزش قائل میشم و تو دیگه جزو ادمای با ارزش زندگیم نیستی پس راحت و بگیر و برو دیگم طرفم نیا بهدم بزن بلاک منتظر جواب نباش اگه توقع داری بحث کنی باهاشو باهاشو باز بیاد منت کشیو برگردی پس لطفا اصلا دعواشم نکن اگرم نگیخوایش پیامو براش بفرستو درجا بلاک 

چندبار گفتم هی خرم میکنه منم دلم میلرزه. این دفه میخوام تموم شه علیرغم علاقم. چون مسخرم کرده. اصلا ب ...

امان از دختر بودنمون امان 

بزن در دهنش بگو بای

وضعیت پرنسس هامون 🧔‍♀️🤣
عزیزم بهش بگو من آدم دم دستی ای نیستم که فک کنی هر وقت بری و بیای میتونی منو داشته باشی من تو زندگیم ...

خیلی جملاتت خوب بود مرسی ولی بخاطر ارتباط کاریم نمیتونم بلاک کنم. میترسم اصلا نمیدونم چیکار کنم. حس بی ارزشی بهم میده برنمیگردم اصلا

بلاک نمیتونم. ارتباط کاری داریم

اینا همش بهونس گلم تو دلت نمیخواد باهاش تموم کنی و اون اقام میدونه و خوشش میاد سرکارت بزاره و بهت هر هر بخنده که هی برا توجه باش التماس میکنی همکارم که باشه تو صدتا همکار دیگه داری که اگه مشکل داشته باشی با اونا هماهنگ کنی و... راحت میتونی بزنیش بلاک ارتباط کاری تو بیرون از گوشیه که میبینیش و اگه کاریش داشتی اونجا صحبت میکنی انقدر سست عنصر نباش خواهشا 

اینا همش بهونس گلم تو دلت نمیخواد باهاش تموم کنی و اون اقام میدونه و خوشش میاد سرکارت بزاره و بهت هر ...

اون مشاور مجموعمونه عزیزم. سست عنصر هستم ودته دلم بهش علاقه دارم هنوز. ولی واقعا کاریو نمیتونم کاریش کنم

2801