2777
2789

دوستان من متاسفانه تغذیم خیلی ناسالمه مثلا نوشابه کولا خیلی زیاد دوس دارم حتی شده قبل صبحونه هم کوکاکولا میخورم چیزبرگر و پیتزا و چیپس ایناهم خیلی زیاد میخورم اگه راه حلی بلدین که من بتونم این عادتمو ترک کنم‌خواهشا بگین چون آزمایش دادم قندم خیلی بالاس با اینکه ۲۲ سالمه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

چی قویتر از اراده خودت.............................حالا ما هر چیم بگیم........................چه فایده وقتی خودت نخواهی

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

برای شروع سالم زندگی کردن اول بابد ذهنت به اون درک برسه که بدنت باید سالم باشه. اگر بفهمی ناسالم بودن موهاتو داغون میکنه پوستتو خراب میکنه. بدن یه سیستم هوشمنده. روح جسم غذا حال خوب همه چیز به هم ربط داره.

فکر میکنم من یکی از سالمترین سبک تغذیه ها رو دارم 

روغن ناسالم نمیخورم سس کچاپ و مایونز نمیخورم نوشابه و دلستر نمیخورم فست فود و غذای سرخکرده ممنوعه 

البته دقیقا نمیدونم برای چی زنده ام 

2801