2777
2789

آره دیدم که عوض شده

البته اعتقاد ندارم ولی قضیه مال خیلی سال پیشه برام تعریف کردن

یه دختر و پسر همو می خواستن نامزد بودن بعد می گن یکی از فامیل مادری پسر جادوشون می کنه و جداشون میکنه و بعد دختر خودش رو به پسره می ده

حتی اولش پسره نمی خواسته دختر دوم رو ولی دیگه کنار اومدن

قضیه مال سی سال پیشه ولی همین دو سال پیش خواهر پسره دختر اولی رو اتفاقی می بینه و دختر اولی با سه تا بچه به خواهر پسره می گه بعد از سی سال و سه تا بچه هنوز دلم پیش داداشته توی قیامت جلوی کسی که این کار رو کرد می گیرم

(شلوار مش رجبم اکانتم تعلیق مشکی شد🥂) من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی" 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
آره دیدم که عوض شدهالبته اعتقاد ندارم ولی قضیه مال خیلی سال پیشه برام تعریف کردنیه دختر و پسر همو می ...

وای خدایا 

چرا این طور آدما هیچیشون نمیشه 

خدا چرا هیچکاری نمیکنه 

وای خدایا چرا این طور آدما هیچیشون نمیشه خدا چرا هیچکاری نمیکنه

اوووه باید ببینی اینقدر خوشبخته

ولی نعوذ بالله نباید اینطور گفت چون من که ندیدم شاید الکی پشتش حرف درآوردن و... 

به نظرم تا خدا نخواد هیچی نمی شه خیالت راحت❤️‍🩹

(شلوار مش رجبم اکانتم تعلیق مشکی شد🥂) من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی" 
اونام بالاخره به سزای عملشون میرسن بالاخره اون بلا سر بچشون نزدیکانشون یه جای یا هیلی سال بعد جوابشو ...

روز ب روز خوشبخترن 

ولی اره بلا سرشون اومده دختراش بچه دار نمیشن ولی یکیش بچه دار شد امسال بعد ده سال به لطف اون پولای داییم ...اما آخرش ک شد

من کاری ب بچه هاش ندارم فقط خودش انشاالله به سزای عملش برسه

اوووه باید ببینی اینقدر خوشبختهولی نعوذ بالله نباید اینطور گفت چون من که ندیدم شاید الکی پشتش حرف در ...

اره یکی میگفت باور نمیکردم 

ولی واسه ما دوتا از خاله هام دوتا از فامیلای دیگمون یکاریشون کرده واسه هر کدوم...یه شیطانیه خودش و مامانش

ولی خدا دوسش داره....بخاطر همین با خدا قهرم

روز ب روز خوشبخترن ولی اره بلا سرشون اومده دختراش بچه دار نمیشن ولی یکیش بچه دار شد امسال بعد ده سال ...

بعضیام وقتی پیر میشن بچه هاشون ادم حسابشون نمیکنن خانه سالمندان اینا شاید خیلی طول بکشه ولی میشه

بعضیام وقتی پیر میشن بچه هاشون ادم حسابشون نمیکنن خانه سالمندان اینا شاید خیلی طول بکشه ولی میشه

وقتی کل این همه سال انقد گناه کرده موقع پیریش هربلایی سرش بیاد رو میخام چیکار...

من با عشق با شوهرم ازدواج کردم 

چند سال اول زندگیم هم خوب بود

نمیگم اصلا دعوا نداشتیم ولی بد و خوب در کنار هم بود

از یه جا خیلی زندگیم بد شد از هرلحاظ

از پارسال دیگه افتضاح

امسال یکی بهمون یه آقایی رو معرفی کرد گفت برید پیشش شاید مشکلت حل شد

منم رفتم تا دید من گفت ۱۰ سال یه طلسم سنگین برات گرفتند

زندگیت از هر لحاظ بهم پیچیده شده و همش گره میفته 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2801