2777
2789

زنداداشم سه تادختر داذه پشت هم زاییده

پنج سال از من کوچیکتر

وضع مالی خوبی ندارن

رابطه اش با داداشم مثل هوای بهاریهگاهی خوب گاهی بد

اما وقتی میبینم دختراشو پسرش میگنمامان دلم میگ خوش بحالش

من ازش بزرگترم ولی مجردم درس خوندم و کار کردم

خدایا دلم میخاد مادر بشم

😭

البت من همیشه ب خودش و بچه هاش دعا میکنم سالم باشن و درپناه خدا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

4 تا بچه داره ؟ 

از بچه متنفرم دلم نمی خواد هیچچچ وقت مادر هیچ بچه ای باشم

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
هستم دیگدلم میخاد زندگی داشته باشم

تو دل ادما نیستی اونم بتو حسودی می‌کنه میگه کاش منم ازدواج نمیکردم شاغل بودم درس میخوندم اینهمم بچه نمیاوردم

ادما معمولا همینطوری ان هیچکس شکرگزار داشته هاش نیست

حس هفتمی ام..کاربران عزیز ما آپدیت شدیم نسخه های قبلی غیرفعاله و هر حس ششمی در سایت می بینید فیک هست لطفا فقط از نسخه ی حس هفتمی استفاده کنید🙏
2801