2777
2789

ذوقشون بعد از اون موشک هایی که تو اردیبهشت زدیم خیلی دیدنی بود

یه خوشحالی مثل روز از اول عید نوروز درحال نگاه به سفره هفت سین قشنگشون

خوشحالیه نفس کشیدن توی یه هوای پاک بهاری

چقدر دلم خوشحالی مردم ایران از ته دلشونو میخواد🥹

هوای دلتون همیشه بهاری و قشنگ 

خسته از این جماعت زنده کُش مرده پرست🙃                       هممون گاهی وقتا میایم اینجا که فکرمون رها بشه از جنگ درونیمون،لطفا باهام بحث نکن بزار یکم ذهنم آروم بگیره.. 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
موشک زدن ذوق داشت؟؟

نمیدونم ولی تا جایی که دیدم همه قشر مردم احساس غرور میکردن😅

خسته از این جماعت زنده کُش مرده پرست🙃                       هممون گاهی وقتا میایم اینجا که فکرمون رها بشه از جنگ درونیمون،لطفا باهام بحث نکن بزار یکم ذهنم آروم بگیره.. 

پرتاب موشک به نظرم هیچوقت خوشحالی نداره به هر طرف که پرتاب بشه

حتی اگه یه پشه هم کشته نشه

چه جوانانی ،اسماعیل، می بینی؟  چه جوانانی؛ بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...💔
موشک زدن ذوق داشت؟؟

آره 

فک کن یه رژیم کودک کش با سلاح هسته ای که هیچ کشوری جرات نداشته مستقیم ا خاک خودش بزنتش رو زدیم

من ب شخصه خیلی کیف کردم غرور ملی وصف ناشدنی بهم دست داد

آره فک کن یه رژیم کودک کش با سلاح هسته ای که هیچ کشوری جرات نداشته مستقیم ا خاک خودش بزنتش رو زدیممن ...

حالا چند نفر کشته داشت؟

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   
ایران به ژاپن موشک زده؟کی؟چرا؟

منظورش برد تیم فوتبال ژاپن بود 

که چند روز بعدش م چندتا موشک زد اسرائیل

ماستارو ریخته تو قیمه ها 

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   
بردژاپن چه ربطی به موشک زدن داره؟

قربونت برممم ربطی نداره منظورم خوشحالیه مردم بود

آره خب همشونم نابود شدن.

ایشالا همه ی دشمنان ایران نابود بشن بلکه مردم ایران یه نفس راحت بکشن

چه جوانانی ،اسماعیل، می بینی؟  چه جوانانی؛ بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...💔
2801