2777
2789
عنوان

داییم ارث مامانمو بهش نمی‌دن😐

186 بازدید | 18 پست

خانواده مامانم هشت تا بچه بودن پنج تا پسر سه تا دختر ، پدربزرگم 28 ساله فوت کرده و دایی هام از زمینا استفاده میکردن و خونه ساختن ، حدود ده سال پیشم همه با هم تقسیم ارث کردن و پنج تا بردار و یدونه خواهر همه زمین گرفتن و فقط دو تا خواهر که یکیش مامانمه و یکیش خالم گفتن با یکی از دایی هام افتادن که ارثشو بده این دایی هم ده ساله ارث مامانم رو نمی‌ده مامانم الان 56 سالشه دیگه کی میخواد بده امروز بالاخره راضیش کردم بره شکایت کنه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

خوبه ک میتونید شکایت کنید دای من من قالتاق و کلاهبرداره ورشوه بده میدونیم هیچی نمیشه فقط داریم ب هزارنفر براش پیغام میدیم شاید بخاطر ابروش بده مامان من را باید سال ۵۷ میداده ونداده 

مادر تو هم یکی مث مادر من. ماها خودمونو پاره میکنیم. فک میکنی حاضرن برن از برادرای عزیزشون شکایت کنن

به خدا من اصلا دنبال ارث و میراث اش نیستم فقط می‌دونم حقشه باید بگیره همون خالم که ارث گرفته خیلی پررو هست میگه خاک تو سرت و فلان ، خودش با دوز و کلک مامانم و خر کرد 

چه عجیب 

ما شماییم یا شما مایید 

مامان منم همین شرایطو داشت 

ولی دوساله شکایت کردن هنوزم تکلیف مشخص نشده 

خیر سرمون وکیلم گرفتن 

گویا وکیل یه وقتایی نمیرفته هی عقب میفتاده 

شکایت خوبه دولت به زورم شده حقشو میگیره

2801