2777
2789
عنوان

بنظرتون خونه‌ی باصفا چجوریه❓

102 بازدید | 20 پست

حال و هواش

فضاش

آدماش

ب چه خونه ای میگین باصفا

{در نهایت همه تنهاییم...}            لطفا افراد زیر۲۰سال در تاپیک‌هایی که به تجربه نیاز دارن شرکت نکنن ممنونم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

خیلی وقته خونه ی باصفا ندیدم،خونه ای که آدماش عاشق هم باشن همه چی سرجای خودش مرتب باشه وسیله اضافی نباشه که آدم هی استرس خراب شدن و شکستن و اینا بگیره غذاش به راه باشه همیشه،سرتو میذاری زمین از شدت آرامش سریع خوابت ببره

دقیقا مثل خونه ی مامانبزرگم که الان چندساله نیست دیگه 🥲😔😔

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

ویلایی با تم سنتی و ی حوض آبی رنگ کوچولو وسطش دور حوض گل شمعدونی چیدن و ی تخت بغل حیات داره ک روش ی سماور زغالی هماوره داره میجوشه😍😍😍من مجنون خونه های سنتی ام

عکس پروفایل خودمم لطفا انقدر سوال نپرسید...مخفی‌کردن ناراحتی‌ها از خود ناراحتی دردش بیشتره...

ارتباط افراد خانواده باعشق ومحبت واحترام باشه.همیشه بوی خوب غذا توش میپیچه..تمیز ومرتبه..نور گیره..گل وگیاهاش باطراوت وشادابن..بچه ها شادن...مهمونی ورفت وامد داره

پارسا پسرمامان😍
2801