2777
2789

دلم نمیخواد اینطوری باشه ولی دست خودم نیست،به اشخاصی توجه پیدا میکنم و علاقه مند میشم که چهرشون جذابه و این خیلی بده نمیدونم چکار کنم

💛سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خب قیافه مهمه

نه این کارمو خراب کرده

از موقعیت و اخلاق طرف ناخودآگاه چشم پوشی میکنم بخاطر چهرش 

💛سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم
2802
عزیزم خودتون زیبا هستین؟اگر زیبایین منطقیع که ملاک زیبایی طرف مقابلتون مهم باشه

نمیدونم از چشم بقیه چطورم ولی به نظرم هیچجوره منطقی نیست که ملاک زیبایی باشه و بخاطرش از اخلاق و شخصیت داغون طرف چشم پوشی کنم

ولی اگر هیکل و قیافه متوسطی داری واقعا به مشکل میخوری باید سعی کنی برطرفش کنی

توی به دست آوردن اون شخص مشکلی ندارم 

مشکل اینه باهاش وارد رابطه میشم و بعد از مدت طولانی و دیدن صدمات روحی بد مجبورم بخاطر انتخاب غلطم ازشون جدا بشم

نمیدونم از چشم بقیه چطورم ولی به نظرم هیچجوره منطقی نیست که ملاک زیبایی باشه و بخاطرش از اخلاق و شخص ...

ببین همسر من قیافه و قد آنچنانی نداره هم سن هم هستیم خانوادش هم زمین تا آسمون با ما فرق میکنن ولی آنقدر شعور و شخصیت داشت که .. منم متوسطه قیافم با این خانواده اش وضع مالی خوبی دارن و هر کسی و میتونست بگیره ولی ما از دبیرستان با هم دوست بودیم همیشه دوستامون حرف میزدن که اره قیافه نداره کلا پنج سانت از تو بلندتره و..‌. ولی درکمون تو رابطه بخشیدنامون اینکه همدیگه رو مقصر مشکلات زندگی نمی دونیم خیلییی قشنگ تره .. 

فائزه☘️
ببین همسر من قیافه و قد آنچنانی نداره هم سن هم هستیم خانوادش هم زمین تا آسمون با ما فرق میکنن ولی آن ...

پایدار باشید عزیزم

منم دیگه از خودم خسته شدم 

البته چرا دروغ بگم به چندتا آدم متوسط هم که شانس دادم دیدم بی شرف از تر از قبلیا هستن کلا پشیمون شدم از همه چیز.

کاش یه آدم درست وارد زندگیم بشه

پایدار باشید عزیزممنم دیگه از خودم خسته شدم البته چرا دروغ بگم به چندتا آدم متوسط هم که شانس دادم دی ...

قربونت عزیزم 

نگران نباش برای همه بوده آدمایی که باعث بشن قدر آدمای خوب و بهتر دونست ، تو این دور و زمونه کم هست ولی هست...ایشالا که نصیبت میشه 🌼

فائزه☘️