2777
2789
عنوان

مربی باشگاه هستم

357 بازدید | 47 پست

یه نفر هست که اصلا نظافت رو رعایت نمیکنه

یعنی این بشر چنان بوی عرقی میده که میتونه فیل رو از پا در بیاره. آدم کنارش حالت تهوع میگیره.

حتی قبل اینکه بیاد باشگاه هم همین بو رو میده

و از شانس بدم با من کلاس داره

الان همه شاکی هستن به من پیام میدن میگن تو گروه یا پی ویش مستقیم بهش بگو نظافت کنه

من هزاران بار با زبون خوش تو گروه تذکر دادم اما کو گوش شنوا؟ بنظرتون چکار کنم به خودش بیاد و به خودش بگیره؟🚶‍♀️

مربی ایروبیک کودکان و نوجوانان و بزرگسالان و اسکیت کودکان هستم..سوالی در رابطه با هر رشته ی ورزشی و رژیم غذایی داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم💗😍 بوکسم کار میکنم اما فعلا حرفه ای نیستم🥲ای ام عاشق ورزش.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تنها راه چاره همون پی وی شخصا بهش بگو

چی بگم بهش برنخوزه؟

مربی ایروبیک کودکان و نوجوانان و بزرگسالان و اسکیت کودکان هستم..سوالی در رابطه با هر رشته ی ورزشی و رژیم غذایی داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم💗😍 بوکسم کار میکنم اما فعلا حرفه ای نیستم🥲ای ام عاشق ورزش.
2802

😐😐💔

اگه دنبال روسری کرپ‌حریر اصل میگردی ( با قیمت زیر 200) مهمون آنلاین شاپ من شو💗🌿.                       اگه دنبال اینا هستی←← 1-مشکی جت بلک(یعنی روسری مشکی که اصلااااا بور نیست و کامل مشکیه)          2-سوپر حریر‌نخ 3-گل‌گلی‌دخترونه و زنونه و جدید بدون چروک شدن و پرز4- مقنعه کرپ اسود رنگی و مشکی مخصوص خانومای شاغل😍☘️                                        اگه بخام یک توضیح خلاصه درباره روسری‌ها بگم اینه:   درصد چروک پذیریش صفر   🌸                                    بدون پرز و دون دون   🌸                                             بدون آبرفت 🌸                                               خوش ایست حتی بدون طلق و اصلا لیز نیست    🌸         سبــک ، خُـــنک ، خوش‌رنگ🌸
بگو تو انگور نیستی ک از عرقت شراب درست کنن برو حموم شپشو

😐💔 طرف داغون میشه

ب نظرم من مستقیم برو بهش بگو اینجور آدما چیزی حالیشون نیست مربی چه رشته ای هستین ؟

اخه سنش از من بیشتره خجالتم میکشم

ایروبیک

چی بگم بهش برنخوزه؟

بگو من تک تک پی وی بچه ها میرم شخصا بهشون میگم که نظافت و تمیزی رو رعایت کنن که تاثیر گذار باشه حرفم 

من بالای آسمان این شهر خدآیی را دیدم که هر ناممکنی را ممکن میسازد🌻🤍                                                                                        
من خجالتیم هیچوقت هیچی نگفتم💆‍♀️ توروقرآن برید حموم شما کشمش نیستید با عرقتون حال کنن

💔🚶‍♀️

بگو من تک تک پی وی بچه ها میرم شخصا بهشون میگم که نظافت و تمیزی رو رعایت کنن که تاثیر گذار باشه حرفم

🤣🤣

بهش بگو 

یکی از اشناهامون و مامان دوستم هم همین مشکلو داره اون صاحبشه 

مامانم  هم مرتب اونجاس یه بار بلند گفته بود که نظافت و رعایت کنید دوش بگیرید قبلش و بعدش حتما 

اشاره اصلاا نکرده بود  یکیش پریده  به خالم و کلی دعوا و داد که تو با من بودی و… 

خیلی آروم نمیدونم یه طوری بگو دلش هم نگیره ازت بحثم نشه

‌زندگی فقط یک قانون داره ، کوچکترین اشتباه بزرگترین تاوانو داره.
2801