2777
2789
عنوان

کنکوری ها

131 بازدید | 16 پست

سلام دوازدهم تجربی ام

قبلا تاپیک زدم الان میخوام منابعمو بگم ببینین خوبه همینارو بخرم؟

چون دهم یازدهم خوب تست کار نکردم باید همرو باهم کار کنم برای همین کتابکار جامع  میخرم

زیست جامع خیلی سبز

ریاضی جامع مهر و ماه

شیمی جامع خیلی سبز

فیزیک هم بین جامع خیلی سبز و میکرو جامع موندم کدوم بهتره؟

🐠🦈🐡🐬🐟🐋🐳  

کممممکککککک 😥😥😥

وقتی 16سالم بود خیالپردازی رو با اهنگ گوش دادم 😅

با هر اهنگ ی زندگی خیالی برا خودم میساختم 

کم کم معتادش شدم و ارتباطم سال به سال با واقعیت قطع شد و من همش در حال رویابافی بودم 😔

کم کم تو رفتارم مشخص شد با ادمایی که تصور میکردم حرف میزدم

حالا خیلی بعد شده هزار تا تخیل تو در تو دارم وقتی هم نخوام ذهنم رویا میبافه 

یهو میبینم دارم با ادمای تخیلی حرف می زنم و میگم و میخندم و فحش میدم و 

نصیحت میکنم 

وقتی هم بیرون میام از رویا تا میام درس بخونم هی فک می کنم همون ادما دارن 

نگام میکنن و حواسشون به من هست

مدام سعی میکنم بهتر باشم از نظرشون 

بعد به خودم میگم اع راحت باش اینجا هیچکس نیست.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

زیست آی کیو کتاب بهتری یه 

ریاضی هم مهروماه خیلی کتاب مناسبی نیست ممکنه باهاش کنار نیای حتما قبل از خریدنش چند صفحه ای رو مطالعه کن از کتابش 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2802
کممممکککککک 😥😥😥وقتی 16سالم بود خیالپردازی رو با اهنگ گوش دادم 😅با هر اهنگ ی زندگی خیالی برا خودم ...

خیال پردازی ناسازگار داری منم چند سال پیش کمی داشتم ولی کنترل کردم و الان دیگه رویاپردازی افراطی ندارم

عزیزم برو پیش مشاور اگه چند ساله درگیری

🐠🦈🐡🐬🐟🐋🐳  
زیست آیکیو میگن سطحش خیلی بالاست اینطوریه یا نه؟

نه اینطور نیست 

اوایل سخته بعد اوکی میشی نگران نباش 

خیلی سبز سوالاش خیلی بیخودو بی لوله 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
منم منابع شمارو دارم راضیمفیزیک میکرو دارم

فیزیک میکرو بخرم یا خیلی سبز موندم واقعا

از ریاضی راضی هستی؟

باخوندن درسنامه هاشون از پس تستا برمیای یا نه ویدیو هم می بینی؟

اگه میبینی با کدوم استاد

🐠🦈🐡🐬🐟🐋🐳  
نه اینطور نیست اوایل سخته بعد اوکی میشی نگران نباش خیلی سبز سوالاش خیلی بیخودو بی لوله

پس برای زیست آی کیو میخرم

ریاضی هم میگین خیلی سبز جامع بهتر باشه؟

واسه فیزیک چی بگیرم

🐠🦈🐡🐬🐟🐋🐳  
پس برای زیست آی کیو میخرمریاضی هم میگین خیلی سبز جامع بهتر باشه؟واسه فیزیک چی بگیرم

عزیزم ریاضی و فیزیکت رو با فیلم آموزشی جلو ببری ده هیچ از بقیه جلو تری 

فقط به عنوان ی منبع تست در نظر بگیر 

فیزیک استاد یحیوی محشره و ریاضی معین کرمی 

با این دوتا استاد جلو برو 

من ریاضی کتاب نداشتم اما فیزیک جامع خیلی سبز خوبه 

فیزیک میکرو بخرم یا خیلی سبز موندم واقعااز ریاضی راضی هستی؟باخوندن درسنامه هاشون از پس تستا برمیای ی ...

والا دبیر خودم خیلی خوبن

و بله درسنامه هم میخونم

من از میکرو راضیم البته بازم خیلی فرقی ندارن بنظرم

به نظرم زیست جامع آی کیو بهتره

از نوروزم که دیگه زیست جامع بزن مثل هزارتست عمارلو

ریاصیم من نمیدونم ولی اگه سطحت بلاست هرکولم خوبه

شیمی خیلی سبز عالیه

فیزیکم فقط سعی کن منبع دوتا بزنی چون تستا خلاقیت لازم ندارن فقط باید با همه تیپ سوالای هر مبحث آشنا باشی

2801