2777
2789
عنوان

خانوم های شاغل تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 64 پست
معلمی عزیزم؟معلمی انرژی آدمو تخلیه میکنه. نگران نباش کم کم روال کار میاد دستت

بله دبیر فیزیکم

خدا کنه 

روزهایی که متوسطه دوم درس میدم سرحال ترم

اما متوسطه اول که ریاضی هم درس میدم کامل بی حال میشم 

سی و پنج تا شاگرد تو یه کلاس هستن واقعا انرژی گیره

دانشجوی سال آخر دکترام یکم درگیر کارهای اون هستم و البته تفریحی ندارم چون همش در حال پس انداز کردنم ...

یکم پس انداز کردنتو کم تر کن باهاش بخودت به استایلت برس انگیزه میگیری

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من قبلا که درس میخوندم دوره کارشناسی ۶ روز در هفته و دوره ارشد ۳ روز در هفته کلاس داشتم گاهی صبح از ۸ تا ۷ عصر کلاس داشتم اذیت هم نمیشدم چون شب کارامو میکردم غذا درست میکردم دیگه وقتی برمیگشتم کار آنچنانی نداشتم

2802
هنراموز شرکت کردی؟از شغلت راضی هسی

دبیر فیزیکم 

ولی خب بخاطر کمبود معلم ریاضی متوسطه اول هم دارم 

متوسطه دوم یا همون دبیرستان خیلی راضی ام اما متوسطه اول نه 

و یکم مسافت برام دوره 

من قبلا که درس میخوندم دوره کارشناسی ۶ روز در هفته و دوره ارشد ۳ روز در هفته کلاس داشتم گاهی صبح از ...

منم دانشجوی ترم آخر دکترام قبلاً خیلی انرژی داشتم وقتی ارشد بودم بقول شما از صبح تا غروب دانشگاه بودم اما الان یهو دو سالی هست احساس پیری میکنم نمی‌دونم چرا 

با اینکه کارام خیلی سبک شده

دبیر فیزیکم ولی خب بخاطر کمبود معلم ریاضی متوسطه اول هم دارم متوسطه دوم یا همون دبیرستان خیلی راضی ا ...

موفق باشی سال اولته؟عزیزم اگه مشکلی نداری میتونی بگی حقوقت چقده

منم دوبار شرکت کردم ولی باانگیزه نخوندم ازبس میگن حقوقش کمه ولی یه خوبی داره هفته ای ۳باره

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
سال دومم و حدود ۱۴ بدون خصوصی ، دریافتی ۱۳ تقریبا با خصوصی نزدیک ۱۷-۱۸ میشه

خصوصی اموزشگاه تدریس میکنید؟

2801