2777
2789
عنوان

چه آرزو ای همیشه داشتین که الان بی‌خیالش شدین‌⁉️

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 46 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

برخلاف میلم عمران خوندم چون نتونستم نجوم بخونم

آرزو داشتم اخترشناس بشم که نشد، هرشب قبل خواب دقایقی طولانی به آسمون نگامیکنم کنار حس اشتیاق یه حسرت دائمی قلبمو به درد میاره

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
2802
شما باید هرجور که هستی خودتو قبول کنی💕اعتماد به نفس و اراده داشته باش⭐

کرده بودم

حتی تلاش هم میکردم برای بهتر شدن اوضاع

بیماریم نذاشت اراده ای بمونه برام

همه چیزمو گرفت

قبولی فرهنگیان بهش رسیدم اما الان میگم کاش کلا قبول نمیشدم🥲نه اینکه بد باشه متاسفانه راه دور قبول شدم شغل معملمی رو دوست دارم ولی اینکه با این اوضاع برم دانشگاه داره عذابم میده🥲کاش کلا کنکور نمیدادم کاش کاش کاش

منو پرت کردی اول نوجوونیم.....اینجا ک کسی نمیشناسه من میگم...پدر مادرم از هم جدا میشدنزندگی بهتری رو ...

الهی💕

گذشته  عزیز، از درسهایى که بهم دادى متشکرم. آینده ى عزیز، من آماده ام🙂🤍
برخلاف میلم عمران خوندم چون نتونستم نجوم بخونمآرزو داشتم اخترشناس بشم که نشد، هرشب قبل خواب دقایقی ط ...

عیب نداره، شاید اخترشناس جوفقی نمیشدی🙂❣️

کرده بودمحتی تلاش هم میکردم برای بهتر شدن اوضاعبیماریم نذاشت اراده ای بمونه برامهمه چیزمو گرفت

بگردممم

بیماریت چیه عزیزم🙂❣️

قبولی فرهنگیان بهش رسیدم اما الان میگم کاش کلا قبول نمیشدم🥲نه اینکه بد باشه متاسفانه راه دور قبول ش ...

قشنگه بعد شب تیره روشنی صبح🙂❣️🤍

2801