2777
2789
عنوان

اقدام بعد از بارداری شیمیایی

184 بازدید | 15 پست

سلام دوستان، اونایی که تجربه دارن از تجربیاتشون بگن، و اینکه من ماه قبل بارداری شیمیایی داشتم یه ماه صبر کردم الان بعد از موعد میتونم اقدام کنم واسه بارداری؟ اخه دکترم گفت دو ماه صبر کن ولی خیلیا ماه بعد اقدام کردن و باردار شدن، نظر شما چیه

اقدام کن فاصله ننداز اصلا

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
واقعا؟ شما تجربه داشتین؟، یه ماه وقفه انداختم ولی شوهرم میکه هرچی دکتر گفت، موندم چیکار کنم

نه تجربه نداشتم ولی میگن فاصله نندازی بهتر تا رحم گرم اقدام کن باردار میشی

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
نه تجربه نداشتم ولی میگن فاصله نندازی بهتر تا رحم گرم اقدام کن باردار میشی

خدا از دهنت بشنوه انشالله، اولین اقدامم بود کلی خوشحال شدیم تا اینکه فهمیدیم شیمیایی بوده

[]

بله عزیزم تجربه داشتم...بله بعد پریود اقدام کن و اینکه تعداد اقدامات زیاد نباشه چون کیفیت اسپرم رو کم میکنه و این خودش عامل بارداری شیمیاییِ..سه بار در هفته یا حتی دوبار هم کافیه که اقدام کنی..گرمیجات بخورید جفتتون،مثل شیرموز خرما،یا شیرو تخم مرغ محلی..زیر شکمتم با روغن سیاهدونه یکی دوبار چرب کن 

2801