2777
2789
عنوان

زن وشوهر کم روحیه وکمی افسرده هردو

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 162 پست
من کوه احساس اون دریای ارام

من دریایی از احساسم و اون کوهی از سنگ

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
من 32 ساله خانومم 32 ..خانومم میگه بهش محبت کنم از خوبیاش تعریف کنم خوب میشه کم کم کروحیش باز میشه ...

پس هم سن هستید

نه بابا من همسرم ۱۰ سال ازم بزرگتره

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

وقتی ذات خانوم من اونی مه من میخام نمیشه روحش باز بشه هم نمیتونه قانعم کنه ... .

دقیقا اصل ماجرا همینی هست که شما می گید

متاسفانه ازدواج مثل هندونه ی در بسته می مونه

2802

افسردگی از غلبه سوداست.

من یه مدته سرکه انگبین میخورم خداروشکر خیلی حالم خوبه.

قبلش همیشه غمگین بودم و دلشوره داشتم.

همسرم خیلی بانشاطه‌ و اگه یه علت بخوام بگم برای دوست داشتنش همینه

کارهای مشترک مثل بازی های دو نفره حتی منچ و ... و فیلم طنز و اینا با هم ببینیدمسابقه بذارید پانتومیم ...

ذات انسان ها عوض میشه من خودم بی روحیه یعنی اونقد دوربرم زنانگی ندیدم عقده ای شد محلا من بی روحیه چطور روحیه بدم خود مچی قلب لعنتی چی ...... .

افسردگی از غلبه سوداست.من یه مدته سرکه انگبین میخورم خداروشکر خیلی حالم خوبه.قبلش همیشه غمگین بودم و ...

سودا یعنی سردی؟؟غذاهای که میخوریم همش سردی و  نشاسته شده اطفاقا فکر کنم سوداوی هستم ...مرسی حتما امتحان میکنم

پس هم سن هستیدنه بابا من همسرم ۱۰ سال ازم بزرگتره

شوهر شما لج میکن ه اما همسر من لج نمیکن هبلد نیست خیلی دوستم داره اما هم بلد نیس هم روحیش ضعیف چون نمیتون هانتظارات منو برطرف کنه ناراحته ... .

سودا یعنی سردی؟؟غذاهای که میخوریم همش سردی و نشاسته شده اطفاقا فکر کنم سوداوی هستم ...مرسی حتما امت ...

میدونم همه غذاهامون ناسالمه ولی من در حد توان دارم سبک زندگیمو بهبود میدم.

حذف مرغ و جایگزین کردن بوقلمون.

کم کردن مصرف گوجه.

خوردن آب جوشیده سرد به جای آب لوله کشی.

نوره مالی بدن با نوره زرنیخ دار طلایی.

جایگزین کردن روغن مصرفی با روغن زیتون و ارده کنجد.

حذف کامل قهوه و کم کردن چای و جایگزین کردن چای با چای به.

مصرف خوراکی های خونساز مثل شیره انگور..

نماندن در محیط خانه و بیرون رفتن به هر بهانه ای.

سحر خیزی و شب زود خوابیدن.

نماز اول وقت

خواندن حدیث کساء و زیارت عاشورا

همه اینا خیلی خیلی تاثیر داشته. الان تقریبا میتونم بگم افسرده نیستم

سختی برای همه هست. اگه بخوای قهر کنی که خودت ضرر میکنی. نیت کن نماز بخون از خدا طلب آرامش کن. مطمئن ...

قانع نمیشم واسه نماز ..اما میدونم همنظم میاره هم ارامش میگم نماز برای عرباست ما که ایرانی و زرتشتی هستیم باید نماز زرتشتی بخونیم از مذهب زده شدم ...اره کمی خودمو گم کردم ...خودشناسی ..

قانع نمیشم واسه نماز ..اما میدونم همنظم میاره هم ارامش میگم نماز برای عرباست ما که ایرانی و زرتشتی ه ...

یه بار دیگه به خودت فرصت بده همینکه می‌دونی نماز آرامش میاره یعنی باور داری که نماز حقه و حقیقته ومنشا الهی داره.

نماز اول وقت همه چیزو درست میکنه

2801