2777
2789
عنوان

کیا افسردگی شون درمان شده لطفا بیایین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 30 پست
دارو فقط لوبل مصرف میکنم مشاوره دوبار رفتم مدام برم بهتر میشم؟ برا گیجی و منگی چیکار کنم

آره عزیز حداقل ۸ تا ده جلسه هفته ای یکبار برو مشاوره تا درمانت کامل بشه داروی ضد افسردگی هم باید مصرف کنی فلوکستین رو قطع کردی؟

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

آره عزیز حداقل ۸ تا ده جلسه هفته ای یکبار برو مشاوره تا درمانت کامل بشه داروی ضد افسردگی هم باید مصر ...

بله فلوکستین رو دکتر دو ماه گفت بخورم بعدش خودش قطع کرد

بعد قطع کردن دوباره دلشوره گرفتم رفتم آسنترا داد اونم نخوردم چون دلشوره دیگه ندارم

همیشه به مراجعام میگم مصرف دارو و همزمان جلسات درمانی مثل سفر با هواپیما سرعت بهبودتون رو افزایش مید ...

چقد قشنگ گفتین حقیقتش من از قرص میترسم چون فک میکنم موقتیه و ترکش سخته و بعد ترک دوباره مریضی برمیگرده

2802
اسی منو لایک کن بعدا بیام حرف بزنیم الان کار دارم منم لوبل مصرف میکنم

باشه من از دکتر پرسیدم که من مگه تشنج کردم که لوبل میدین گفت نه تشنج نکردی ولی لوبل رو تا دی ماه بخور بعد بیا ببینیم چی میشه

چقد قشنگ گفتین حقیقتش من از قرص میترسم چون فک میکنم موقتیه و ترکش سخته و بعد ترک دوباره مریضی برمیگر ...

نه عزیز داروهای افسردگی وابستگی نمیاره اما دقیقا حرفتون درسته که با قطع کردنش علائم برمیگرده مگر با روان درمانی

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
دعام کن توروخدا دعام کن خوب شم پسرم گناه داره نمیتونه بچگی کنه

ببین من مریضی رو شکست دادم ک غیر ممکن بود

دکتر ب من گفت درمان نداری تا اخر عمر باید قرص

مصرف کنی ۱۰ سال درگیر بودم دیگه داشتم دیوونه

میشدم عوارض قرصا نابودم کرده بود

ی جاهایی هم خیلی کم اورده بودم 

اما ب شوهرم گفتم من حرف دکترا رو قبول ندارم 

ب خداوندی خدا ک معجزه رو دیدم الان ۱۰ ماهه ک

خوب شدم بدون هیچ قرصی دارم زندگی میکنم

خدا نگاهم کرد

بیماری ک درمان نداشت رو شکست دادم 

تو هم تا خودت نخوای نمیشه 

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی ،لای یک کتاب بگذار ، این مردم کتاب نمی خوانند.
ببین من مریضی رو شکست دادم ک غیر ممکن بوددکتر ب من گفت درمان نداری تا اخر عمر باید قرصمصرف کنی ۱۰ سا ...

خدارو هزاران مرتبه شکر که خوب شدی عزیزم برای منم دعا کن

منم کم کم تغذیه مو دارم عوض میکنم خودمو بستم به دمنوش و چنتا وارای دیگه انشاالله که جواب میده

نه عزیز داروهای افسردگی وابستگی نمیاره اما دقیقا حرفتون درسته که با قطع کردنش علائم برمیگرده مگر با ...

اخه میدونین مشاور هم که دوبار رفتم همش حرفای جلسه ی اول رو گفت زیاد برام خوب نبود حقیقتش

سلام عزیزم، روحش شاد باشه

من به عنوان کسی که عزیز از دست داده ازت خواهش میکنم به خودت بیای چون فقط و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی،حداقل بخاطر بچه ات و همسرت و مخصوصا سلامتی خودت

خواهر من بعد از فوت مادرم چون دختر و بچه اول بوده و بشدت با مامانم دوست بودن افسردگی شدید کرفت و بعد هم بیماری ام اس گرفت و الان ببخشید حتی نمیتونه ادرارش رو کنترل کنه ، همه ما از رفتن مامانم سوختیم ولی برای خواهرم خیلی شدیدتر بود ، یه وقتایی که حالش بهتره اوضاع جسمیش هم بهتره ولی به مرگ خودش راضیه و انگاری دوست نداره بهبود پیدا کنه و روز به روز داره بدتر میشه و هممون کلافه ایم و غم از دست دادن مادرو فراموش کردیم ، اگه خودت تونستی به خودت کمک کنی و بلند بشی شکستش داذی، اگه دنیا هم جمع بشن و خودت نخوای هرروز بدتر میشی ، درکت میکنم از دست دادن عزیز خیلللی سخته، خیللللی 

ولی به چند سال دیگه فکر کن قراره چطوری زندگی کنی...

2801