2777
2789

سلام دوستان من و شوهرم خیلی رابطمون با پسرخالم و خانومش خوب بودن پسرخالم بدلیل ایست قلبی عید امسال فوت کرد خیلی جوون بود

من تومراسم ختمش یهو حالم بد شد یه حسی مثل افت فشار و بیهوشی داشتم

فردا اون روز بیرون توراه بودم یه لحظه حس کردم پامو رو هوا میزارم و حالم بد شد از وون روز چنتا دکتر رفتم ام ار ای رفتم سالم بود نوار مغزی هم دادم

دکتر بهم قرص لوبل۵۰۰ داد گفت شبی نصف قرص بخور

و اینکه از اون روز تا به الان هییییچی منو خوشحال نمیکنه هیچیییی طاقت اخبار بد حتی غریبه هارو ندارم چیکار کنم کمکم کنین لطفا

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

تجربه ندارم ولی به نظرم باید مشاوره بری . جلسات مداوم . من افسردگی بعد زایمان داشتم و با جلسات مشاوره مداوم خوب شدم . تو اینترنت پادکست های در این مورد هست اسمش فکر میکنم ...سوگ ... باشه. سرچ کن اگه پیدا کردی گوش کن

منم با زن داداشم خیلی رابطه صمیمی بود سه سال پیش با مرگ ناگهانی از دنیا رفت منم خیلی ناراحت بودم ومدام گریه میکردم حتی به خاطرش یه بیماری پوستی گرفتم که تازه بعدسه سال بادارو کمی بهترشدن بیماری پوستی من علتش استرس وشوک ناگهانی بود که بهم وارد شد ولی الان به شدت پشیمونم که چرا انقد زندگی روجدی گرفتم خوب مرگ حقه باید باهاش کنار اومد مرگ جزع زندگیه اگه از من می‌شنوی به فکر خودت وزندگیت باش 

منم با زن داداشم خیلی رابطه صمیمی بود سه سال پیش با مرگ ناگهانی از دنیا رفت منم خیلی ناراحت بودم ومد ...

خب مشکل اینه که به جایی رسیدم که حتی قدرت فک کردن به خودمم ندارم

سرم خیلی گیج و منگه اینم خوب میشه الان شش ماهه من زندگی ندارم

خودت هم کمک کن

باشگاه برو 

اهنگ شاد

رقص

قرص فقط معتادت میکنه

نجات بده خودت رو

خدا پسر خالت رو هم رحمت کنه

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی ،لای یک کتاب بگذار ، این مردم کتاب نمی خوانند.
خودت هم کمک کنباشگاه برو اهنگ شادرقصقرص فقط معتادت میکنهنجات بده خودت روخدا پسر خالت رو هم رحمت کنه

دعام کن توروخدا دعام کن خوب شم پسرم گناه داره نمیتونه بچگی کنه

2801