2777
2789

تقریبا ۳هفتس دارم استفاده میکنم

بعد از ۷ روز کم کم نتیجشودیدم

جوش ها از بین رفتن جای جوش ها کمرنگ تر شده

پوستمم روشن تر وشاداب و سفت شده

البته کنارش  روتین پوستی هم داشتم ولی میدونم بیشتر نتیجه همین نیاسنامید برایت مکس هست

خیلی دوسش دارم گفتم ب شما هم معرفی کنم 

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد                                 عجب از محبت من، که در او اثر ندارد                                  غلط است هر که گويد که به دل رهست دل را                          دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد🥲❤‍🩹

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

منم از محصولات ایرانی تو این زمینه راضی ترم چون به اب و هوا و ژنتیکمون بیشتر میخوره 

لطفا زیر ۲۲ سال ریپ نزنید. خواستم بگم: خوشگل تو این سایت پیدا میشه، خوشتیپ تو این سایت پیدا میشه، تحصیلکرده، پولدار، هنرمند، موفق، خوشبخت، مهاجر، حتی کسی که شوهرش عاشقشه و بهش خیانت نکرده هم پیدا میشه، پس اگر به هر علتی یک یا همه این موارد (متاسفانه) در زندگی شما و اطرافیانتون وجود نداره، دلیل نمیشه با حسادت و توهین وجود چنین افرادی رو بین کاربران سایت غیرممکن بدونید. لطفا تحمل شنیدن حس خوب و خوشبختی دیگران به هردلیلی(زیبایی، تحصیلات، ازدواج، پول و…) رو داشته باشید و فقط دیدن و شنیدن بدبختی و ناراحتی افراد براتون قابل باور نباشه با تشکر. 

منم شنیدم برایت مکس خوبه ولی چون قیمتش با خارجیش فرق خاصی نداره ترجیحم برند خارجیه👀چون زخم خورده ی پرایمم😂

دوسال ضدآفتابشو زدم تهش فهمیدم محافظت نداره

دیگه به ایرانیا اعتماد ندارم

تاريك انديشان هميشه سعى مى كنندزنان را در «سياهى» نگه دارند؛آنها از روشن شدن ذهن زن مى ترسند !چون خوب ميدانند اگر زن بداند،به فرزندانش هم ياد ميدهد !
قیمت؟

یادم نیست دقیق چون کنارش ی سری چیزای دیگه هم گرفتم

ولی فکرکنم ۵۰۰بود

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد                                 عجب از محبت من، که در او اثر ندارد                                  غلط است هر که گويد که به دل رهست دل را                          دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد🥲❤‍🩹

منم تو سایت زیشاپ تعریفش رو خیلی دیدم البته خودم استفاده نکردم ولی خیلی ها گویا راضی بودن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
تبلیغ؟

ن بابا😂

گاهی اینجا روتین پوستیمو معرفی میکنم

منم میخواااام

من از داروخونه گرفتم عزیزم

2801