2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم ولی عشق کلا چرته

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2802

نه اعتقاد ندارم در نگاه اول تو فقط از چهره طرف ممکنه خوشت بیاد فرص کن ده تا آدم دیگه هم شبیه ش تو هر جای دیگه می‌دیدی همین حس رو پیدا میکردی 

عشق در مرور زمان ب وجود میاد 

هر چند با جامعه تخمی ک الان داریم و همه بزن در رو شدن در مرور زمان هم ب وجود نمیاد قبلا ها اینطور بود 

اعتقاد ندارم بنظرم عشق با شناخت به دست میاد تو نگاه اول ممکنه صرفا طرف به دل بشینه ولی عشق یه چیز دیگه ست 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
نه اعتقاد ندارم در نگاه اول تو فقط از چهره طرف ممکنه خوشت بیاد فرص کن ده تا آدم دیگه هم شبیه ش تو هر ...

به نظرم پیچیدس.

بعضیا توی ی نگاه بعضی اخلاق .بعضی بعد ازدواج برای بعضیا اصلا پیش نمیاد.

یه نفر میگه دوست داشتن.

یکی میگه وابستگه 

یکی میگه دلتنگی .

به نظرم وقتی از نبود یک آدم رنج میبری همشون یکین 

اره هر دیقه‌ دهنم‌ سرویسه

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌  

نه اصلا به عشق در نگاه اول اعتقاد ندارم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2801