2777
2789

این خانم بدون تخصص کار روی اطفال به  بد ترین روش هم دندان های سالم را بی دلیل پر میکنه و همچنین به توجیه این که دستم تنده با برخورد خیلی بد با بچه ها برای یک عمر بچه را از پزشک گریزان میکنه و مبلغ پولی که میگیره خیلی بالا تر از پزشکای متخصصه رفتن پیش ای دکتر اشتباه محض و گرفتاری دو ماهه با درد دندون بچه بعد از کارشه 

همون اول متوجه رفتارش نشدید؟ الان دندون پزشکان اطفال خیلی با بچه مدارا میکنن نترسه

من قبل از یک هفته تعطیلی شهریور به ناچار رفتم اونجا از کامنت های فیک این سایت فکر کردم دکتر خوبیه ولی از همون اول چنان ما رو دوره کردن و گفتن در یک جلسه ۶ تا دندون رو درست میکنیم ۳۰ میلیون من گفتم بچم اذیت میشه نمیخوامو دندونای پسرم سالمه ولی گفتن بین دندون پوسیدس و لازم داره با پا فشاری من در نهایت گفتن پس سمت چپش رو ۴ تا درست میکنیم 

در یک ربع ۴ تا دندون رو به اصطلاح درست کردن که جای دیگه به من گفتن اصلا دندونا سالم بودن و به من گفتن بخواب مچ بچه رو بگیر با پات هم پاهش رو نگه دار ۴ نفری یه چنگک کردن دهن پیرم و شروع کردن پسرم فریاد میزد منم دیگه اون زیر هر کاری میکردم اهمیت نمیدادن یک موزیک با صدای گوش خراش هم پخش میشد که صدای گریه و داد رو کسی نشنوه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من قبل از یک هفته تعطیلی شهریور به ناچار رفتم اونجا از کامنت های فیک این سایت فکر کردم دکتر خوبیه ول ...

۱۵ میلیون هم پول گرفتن الان هنوز که هنوزه پسرم دندوناش حساسه و اصلا نمیذاره کسی به دهنش دست بزنه این زن جنایت میکنه

2802
همون اول متوجه رفتارش نشدید؟ الان دندون پزشکان اطفال خیلی با بچه مدارا میکنن نترسه

اصلا مدارا که نمیکنن هیچ چند نفری شما رو دوره میکنن و گیر میندازن یک تیم هستن تمام کامنت های مثبت رو هم خود پرسنل از خدا بی خبرش مینویسن

من قبل از یک هفته تعطیلی شهریور به ناچار رفتم اونجا از کامنت های فیک این سایت فکر کردم دکتر خوبیه ول ...

😐😐😐چطور اجازه دادی 

همون موقع که گفت باید میگفتی مگه جلادخونه اس 

ببخشید مقصر شما هستید پولش نمی‌دادید میگفتی شکایت میکنم 

الان یه ژل بیحسی به بچه میزنه دصلا چیزی حس نمیکنه اکثرا هم سطحی هستن لازم به عصب کشی نیست وقتی تو هفت هشت سالگی میوفتن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اصلا مدارا که نمیکنن هیچ چند نفری شما رو دوره میکنن و گیر میندازن یک تیم هستن تمام کامنت های مثبت رو ...

همیشه دندون پزشک از نت پیدا نکن ببین تو اطرافیان از کدوم دکتر راضی هستن همون برو 

بازم میگم مقصر شما هستید همون موقع زنگ می‌زدند همسرتون بیان نهایت یکیش درست می‌کردید نه چهارتا همزمان 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
😐😐😐چطور اجازه دادی همون موقع که گفت باید میگفتی مگه جلادخونه اس ببخشید مقصر شما هستید پولش نمی‌د ...

بله من بی فکری کردم ولی ازش شکایت میکنم امیدوارم اقر داشته باشه تا دیگه این بلا رو سر دیگران نیاره

همیشه دندون پزشک از نت پیدا نکن ببین تو اطرافیان از کدوم دکتر راضی هستن همون برو بازم میگم مقصر شما ...

درسته اصلا این روش این خانمه که در یک جلسه یه پول حسابی به جیب بزنه حتما پشتش به یک جایی گرمه چون کارش تماما خلافه

یا خدا اگ من بودم قاتلش میشدم تو مطب خودش چ راحت  بچتو دادی زیر دست یه بیسواد پول دوست 

یه شوهر  خیلی مهربون خیلی عصبی دارم🤨❤️😎 خیلی خیلی  هم دوسش دارم 🥰😘😘😘😘😍❤️💙💜