2777
2789

ژل و فوم سی گل و نفیس ی مدت استفاده کردم پوستم داغون شد ولی این صابون شامی نسبت ب اونا خوبتر بهم جواب میده

ولی میگن صابون بده استفادش نکنم

پوستم پره جوشای سرسفید زیرپوستیه جوشای قرمزم میرنم لک جوشم دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
من صابون NG از عطاری خریدم ضدلک و ضد جوش نوشته‌ والا عالی بود. تمام جوش ها رفتن

منم چندین سال اون رو میزدم،اما جدیدا اصلا اصلش پیدا نمیشه ،تقلبیش هم پوستم رو کدر و خشک میکنه

منم چندین سال اون رو میزدم،اما جدیدا اصلا اصلش پیدا نمیشه ،تقلبیش هم پوستم رو کدر و خشک میکنه

نمیدونم من سالهاست از عطاری معتبر میخرم . میگن اصلش روش هولوگرام داره. ولی پوست منو شفاف و روشن میکنه. خیلی راضیمممم

اخه صابوت میگن بدتر میکنه پوستو حالا بنظرتون جیکار کنم من

من که با اینکه چیا میگن... اصلا کاری ندارم. به پوست من صابون گیاهی کاملا میفته. دقیقا صابون گیاهی NG . روش عکس یه دختر هست. نوشته ضدلک- ضد جوش

منم با صابون وضعم همین بود ولی دوماه هست فوم میزنم روتین هم گرفتم درضمن خیار یخ زده هم میزنم پوستم خ ...

فوم چی میزنی؟منظورت از خیار یخ زده چه جوریه؟رنده اش میکنی یا حلقه حلقه

من که با اینکه چیا میگن... اصلا کاری ندارم. به پوست من صابون گیاهی کاملا میفته. دقیقا صابون گیاهی NG ...

اره دقیقن برا منم این صابون شامی خوبه ولی میگن رفته رفته پوست چربتر میشه و جوش زیاد

2801