2777
2789

من چند روز بود خونه رو ول کرده بودم خیلی تمییز کاری نمیکردم .امروز صب با وجود اینکهدتمییز کردم خونه رو حس میکنم حالم از خونه داره بهم میخوره .تمییز ها ولی حالم بد چرا

افسردگی استرس و اضطراب نداری؟

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

چون نامرتبی قبلش تو ذهنت مونده

بیخیال الان ترتمیزه کیف کن لذت ببر

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

خیلی الان چند روز خونه تکونی اساسی کردم هیچ نقطه ای بدون شست و شو نمونده کلا خونه مرتب باشه اعصابم آرومتره

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

خیلیییی من کلافه میشم همش دوست دارم جمع کنم بَابم منتها وقت نمیکنم نوزاد دارم و بچه هام هم زیاد بازی میکنن مثلا سرامیک دیوار میز میکنم دستاشون مالیده میشه عملا بی فایده س اما خب رومخم میره تمیزمیکنم زود به زود

السلام علیک یا اباعبدالله ،

خودتو اذیت نکن من باردارم حدود دوماه نمیتونستم آشپزخونه رو تمیز کنم البته من کارامو با دقت انجام میدم بریز به پاش ندارم چند روزه حالم بهتر شد، کم کم دارم تمیز میکنم بلاخره برا هر آدمی پیش میاد که نتونه چن روز کار کنه  الانم که میگی تمیز کردی پس الکی حال خودتو خراب نکن، حال و هواتو عوض کن با اون چیزی که دوسداری

2801