2777
2789
اهامیدونی دلیل کات چی بود؟دعوامون شد برگشت گفت قراره با رفیقت (ک ب خونم تشنست و واسه ایشون دونه میری ...

خوب کردی بابا بره با همون اصلا خودش میفهمه چع ضرری کرده.حتی لفظشم قشنگ نیست

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
من فراموشش کردم، توی همون یک ساعت اول برام مردهر کاری هم بکنه هرگز بهش برنمیگردم

افرین عزیزم همین درسته

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته اسی

مشکلتون چی بود 

حسم میگه یه دختر وابسته ای ک اون کل زندگیت بوده 

طبیعیه همه همینجور میشن واسه یه نفر 

ماجرای منم الان سه سال تموم شده هستیم 

مشکلات کم نداشتیم ولی موندیم 

از آبان ماه سال گذشته مودش عوض شد و این حرفا ک افسردگی شده بود نمیتونم آینده رو خوشبختت کنم و این حرفا 

اتفاقا یه بارم همین چیزا رو گف تو الان گریه می‌کنی سختت میشه من تازه بعدا میفهمم که کی از دست دادم 

من اون زمان حدود سی چهل روز سخت گذشت بهم خودم سعی کردم مایه بذارم شاید بهتر شد ک بعدا پشیمون نشم نگم رابطه دو ساله ام از دست رفت

تهشم گف خیانت کردم بهت ک بره از چشم من بیفته 

منم دیگ ولش کردم همه چیش پاک کردم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2802
وای دقیقا همین حرفارو ب منم زد😐😐چق پسرا تحمقن

آره اینا رو ب همه میگن 

شما چیشدین بعدش 

البته اگه متولد ۸۴ باشی ک خیلی خیلی زود بوده برات باید خیلی گول خورده باشی ازش 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
آره اینا رو ب همه میگن شما چیشدین بعدش البته اگه متولد ۸۴ باشی ک خیلی خیلی زود بوده برات باید خیلی گ ...

دقیقا😂😑

وای یاد خودم میفتم میخوام جر بدم خودمو

اره بم گف ک واس اینک من برم ب نفع خودتع و خوشبخت میشی و فلان😂

دقیقا😂😑وای یاد خودم میفتم میخوام جر بدم خودمواره بم گف ک واس اینک من برم ب نفع خودتع و خوشبخت میشی ...

آره گفت 

ولی خب وقتی برگشت همون روز بعدش گف ک الکی بوده 

من اون موقع باور کردم و حالم بد شد خیلییی 

مامانم وقتی زنگ زده بود همون روز گوشی رو برداشته بود فحش عالم بسته بود ب خودش و همه کسش 

شنیدم سکوت کرده بود فقط 

بعدش خب دیگ ادامه پیدا کرد ب طرز عجیبی و همه چی کمرنگ تر شد تا الان ک خیلی یادم نیست حتی تاریخش رو 

من ولی قدرتمند شدم خیلی وابسته بودم 

من خیلی عوض شدم 

تو کات کردی یا اون؟همون دلیل چی بود؟ببخشیدا جسارت نباشه فقط محض کنجکاوی پرسیدم

یه پیشنهادایی داد که قشنگ نبود، خودت بگیر منظورمو

قبول نکردم، گفت اینطوری اگه باشه نمیتونیم ادامه بدیم، منم گفتم باشه به سلامت

یه پیشنهادایی داد که قشنگ نبود، خودت بگیر منظورموقبول نکردم، گفت اینطوری اگه باشه نمیتونیم ادامه بدی ...

خب دیگ پیشنهاد ازدواجش ک معقول بوده

چ ربطی ب اون پیشنهادش داشت ک رد کردی

😘Thanks GOD 
2801