2777
2789

آقایون هم جواب بدن لطفا 

و خانوما اگر تجربه ای دارید که پسری خودش باهاتون رابطه رو تموم کنه و بعدا پشیمون و دلتنگ بشه و برگرده؟ 

من شنیدم دخترا چند ماه اول حالشون بده و دلتنگن و دوست دارن رابطشون برگرده

پسرا اولش ک کات میکنن سرشون داغه براشون نهم نیست و حتی خوشحالن بعد از چند ماه پشیمون میشن 

اینا رو در حالتی در نظر بگیرید که پسره خودش رابطه رو تموم کرده باشه و دختره کلی ازش خواهش گرده باشه که بمونه 

مدت زمان رابطشونم دو سال و نیم بوده

بله

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

دقیقا عینه این شرایط رو داشتم.برگشت

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

اون پسر اصلا علاقه ایی نداره ،تازه رحم و وجدان هم نداره دوسال و نیم دختر مردم و الاف کرده حالا یا یکی بهتر پیدا کرده یا پیشرفتی توزندگیش کرده دخترو ول کرده ،برنمیگرده پسرا اول جای پاشونو سفت میکنن بعد میرن چقدرساده ایی ،اگرم برگرده برای خبر گرفتن از اوضات ازحسودی که دوباره برینه تو زندگیت و با روجو روانت بازی کنه یا تنها شه یمدت برای سرگرمی برگرده تا دوباره روحیه بگیره که بره 

2801