2777
2789
شرایط منم مث توعهپسره بعد دوماه برگشتولی من محلش ندادم

میشه تعریف کنید چی شد که کات کردید و تو اون مدت کات ارتباطتون چجور بود کات کامل بلاک یا نه فقط حرف نمیزدید باهم

واکنشتون چی بود وقتی برگشت چی‌ گفت و چجوری برگشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا تعریف میکنید؟جریان ما این بود که اون سر تفاوت اخلاق کات کرد و وقتی یک هفته بعد کات حالم خیلیییی ...

ما بعد دوسال رابطه کاملا جدی بدون دعوا خیلی یهویی شروع کرد به مسخره کردنم و گفت جدا بشیم یعنی دلیلش رو اصلا نمیدونستم همه چی خوب بود یهو گفت دیگه نمیخوامت😐😂خلاصه حتی دوستامون میگفتن ما رو سرکار کزاشتین باور نمیکردن.بعد کشید به فحش و فجش کاری خیلیی فحشای بدی دادم و خندیدو رفت بدون هیچ حسی.دوسال بعد برگشت با وجود اون همه حرف زشتی که بهش زدم.شما هم نگران نباش برمیگرده ولی اونوقت شما نمیخوایش.اتفاقا چون بهش محبتم کردی دلش برات تنگ میشه پشیمون میشه میاد نیاد هم تو چند وقت دیگه خدارو شکر میکنی که رفته

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
2802

دوستلن اگر نیشه تاپیک اخرمو گزارش بزنید🙏🏻❤

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
میشه تعریف کنید چی شد که کات کردید و تو اون مدت کات ارتباطتون چجور بود کات کامل بلاک یا نه فقط حرف ن ...

ما خیلی باهم خوب بودیم خیلییی

ی مدت سرد شده بود

ولی ب منی میگف درس بخون واس تو کم پیعم میدم و اینا

بعد ی سری حرفا زد

ک منم تصمیم گرفتم کات کنم

خدافظی کردم و بلاک کردم

بعد چن ماه پیعم داد ک بیا از اول بسازیمش و اینا

وقتی برگشت چی گفتی بهش؟چیکارش کردی؟؟؟

خیلی عادی صحبت کردیم دربازه وضعیت الانمون من هم اروم و محترمانه باهاش برخورد کردم و کاملا بی اهمیت.نبش قبر نکردیم عینه دوتا غریبه که بهتر از هرکسی همو میشناسن اروم درباره وصعیت و حال الانمون گفتیم اینقد خوبو عادی بودم که معلوم بود حسرت میکشه تهش گفتش خداحافظ اکس خوب

محترمانه خداحافظی کردیم و چت رو پاکیدیدم😂چون دیگه حتی برام اینقد ترزش نداشت که بخوام باهاش دعوا کنم 

دیگ پیگیر نشد؟تو هم پیگیر نشدی؟ب غرورت بر نخورد ک کات کرد؟اگ برگرده چیکارش میکنی؟؟؟

چرا پیگیر شد

ن بابا چونک وقتی ممطقی فک کردم دیدم بدرد هم نمیخوردیم

من فق رو احساسات و دوست داشتن و عشق چشام کور شده بودن

بدی هاشو ندیدم

ولی کلا من ازش سر تر بودم واس همین دلیلی برا شکست غرور و اینا ندیدم

خیلی عادی صحبت کردیم دربازه وضعیت الانمون من هم اروم و محترمانه باهاش برخورد کردم و کاملا بی اهمیت.ن ...

خب برگشته بود ک بمونه یا فقط اومد احوالپرسی کنه؟

یعنی برگشت و شما ردش کردی؟؟

😘Thanks GOD 
2801