2777
2789

۱۶روز از زدن آمپول آزادسازی میگذره ولی من فقط یکبار اقدام داشتم اونم روز ۱۷سیکلم!و اصلا امید ب بارداری ندارم الان تست جوش شیرین زدم اینجوری شد و موند کفش جوابش چیه بنظرتون؟🥲

چرا بی بی چک نمیزنی

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
چرا بی بی چک نمیزنی

اصلا احتمال بارداری نمیدم عزیزم آخه ی مشکل پیش آمده بود و نشد اقدام کنیم و من روز ۱۴امپول آزادسازی زدم روز ۱۷فقط ی اقدام داشتم یعنی احتمال بارداری هست با یک بار اونم فقط توابن تایم از سیکل؟!!!!

اصلا احتمال بارداری نمیدم عزیزم آخه ی مشکل پیش آمده بود و نشد اقدام کنیم و من روز ۱۴امپول آزادسازی ز ...

احتمالش کمه ولی خب صفرم نیست

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨
اصلا احتمال بارداری نمیدم عزیزم آخه ی مشکل پیش آمده بود و نشد اقدام کنیم و من روز ۱۴امپول آزادسازی ز ...

وقتی آمپولای هورمونی وارد بدنت میکنی هرجوری شده حتما نزدیکی انجام بده  که ان شاالا نتیجه بگیری وگرنه این داروها بیخود تو بدنت نره

وقتی آمپولای هورمونی وارد بدنت میکنی هرجوری شده حتما نزدیکی انجام بده که ان شاالا نتیجه بگیری وگرنه ...

نمیشد عزیزم اصلا همون ی روز هم با هزار گرفتاری نزدیکی داشتیم و خودمم خیلی ناراحتم از این موضوع ک آنقدر دارو و آمپول استفاده کردم و بی نتیجه شد..