2777
2789

داداشم از مدرسه میاد😫😫😫😫اصلا حوصلشو ندارم مامان بابامم بیرونن تا چند ساعت دیگ هم نمیان  ینیاا دادم ایند  غرو غرو و بی عصابه با اینک‌۱۰ سالشه انگار پیرمرد ۹۰ سالست😐🤣 اصلا حوصلشو ندارم🤌🏻😑چه خوب بود اگ تک فرزند بودم 

خدایی تک فرزندا حال میکنن  الان از صب تنام بدون صدای جرو بحثو غر غرو. جنگ عصاب بین داداشمو مامان بابام. خیلی حال میده🥲

اگه امضامو میبینید برا سلامتی و طول عمر زیاد برای مامان بابام یدونه صلوات بفرستید،دعا کنین سایشون همیشه بالا سرم باشه🌸✨

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
دلم داداش کوچیک تر خواست 🥲😂

دیوونه ای یه موجود لجباز غر غروعه بد اخلاق جنگی😐😂 اونروز زدیم همو کبود کردیم. اون دستشو سه روز بست منم دستم کبوده کبود شد 

اگه امضامو میبینید برا سلامتی و طول عمر زیاد برای مامان بابام یدونه صلوات بفرستید،دعا کنین سایشون همیشه بالا سرم باشه🌸✨
من داداش بزرگتر🥲🥲🥲🥲

هیچ نوعه داداش خوب نیست

داداش بزرگتر یروز زن میگیره زنشو ترجیح میده به همه  دلتو میشکونه. کوچیکم باشه همینه ولی دیرتر. این اتفاق میوفته. و وابستگی به داداش بزرگتر بیشترم هست سخت تره

داداش کوچیکترم رو مخه کلا

دل به دلش بده یکم همراهیش کن درست میشه لج بچه رو درنیار دوست باش باهاش

هیی باهاش خوبم یجور لوس میشه باهاش بدم یجور لج میکنه🤦🏻‍♀️

خب یه چیزی بپز همه میان گرسنه هستن گناه دارن بعد عصر برو تو اتاقی جایی بخواب

والا نمیدونم چی بپزم  اما احتمالا از مغازه براش خوراکی بخرم  نودلم میخرم بخوره

اها پس هیچی من تسلیممم🤐😂🙋🏻‍♀️

😂😂😂🤦🏻‍♀️

برا چی جنگ به پا میکنین😐

😂😂😂😂 خب یهویی پیش میاد

2801